Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – szok i przerażenie. We Lwowie mordują Rosjan !

Ukraina – szok i przerażenie. We Lwowie mordują Rosjan !

Ukraina-szok i przerażenie. We Lwowie mordują Rosjan ale media milczą !

a0,10

Chcę wam opowiedzieć historię, która pogrążyła w szoku moją rodzinę. Mam przyjaciela, na imię ma Witalij. Jest on byłym pracownikiem milicji. Wiek 64 lata. Dzisiaj rankiem zadzwonił do mnie na komórkę i, szlochając, opowiedział co następuje: jego przyjaciel mieszka we Lwowie, także jest byłym pracownikiem milicji. Mieszka z synem i matką. Tak więc ten przyjaciel zadzwonił do Witalija wczoraj wieczorem. Płakał. I mówił o tym, żebyśmy my w Doniecku nie wierzyli ani jednemu słowu nazistów, którzy doszli do władzy. Mówił, że po Lwoawie grasują prawdziwi faszyści. Z bronią.

Ostatnio odcięli głowę żywemu, byłemu pracownikowi milicji, podpułkownikowi Pietrienko. I rzucali i kopali tę głowę przez kilka godzin na linii tramwajowej w centrum Lwowa. Powiedział, że we Lwowie naprawdę zabijają i rżną Rosjan. Głównie byłych milicjantów i wojskowych. 

Rosjanie ze Lwowa masowo wyjeżdżają. Głównie na Zakarpacie ponieważ boją się jechać na wschód przez Kijów. Opowiedział on Witalijowi o tym, że do jego domu przychodzili ci sami faszyści i interesowali się dlaczego syn nie wstępuje do Gwardii Narodowej. Grozili fizyczną rozprawą. Syna natychmiast wysłał do Polski. A wczoraj po południu znowu odwiedzili go nacjonaliści. Pobili go. Torturowali. Chcieli się dowiedzieć gdzie jest syn. Odeszli ale obiecali wrócić. Powiedział, że prawdopodobnie go zabiją. On nie może wyjechać ze Lwowa ponieważ opiekuje się matką, która ma 90 lat. I oto zadzwonił on dzisiaj do Witalija o drugiej w nocy. Powiedział, że w jego mieszkaniu wyłamują drzwi…Powiedział tylko-„żegnaj przyjacielu!” i połączenie zostało przerwane. Witalij nie spał całą noc. Próbował dodzwonić się do swojego przyjaciela. Ale telefon był wyłączony. Witalij zadzwonił do mnie i, szlochając, wszystko opowiedział. Zaczęliśmy się zastanawiać co można zrobić i w tym momencie zadzwonił Witalij. Powiedział, że jego przyjaciel ze Lwwa powtórnie się połączył. I że znajduje się on w odległości 350 kilometrów od Lwowa. Opowiedział, że kiedy naziści wywlekli go z mieszkania na ulicę, a było ich pięciu, ktoś wtedy zadzwonił do nich. I naziści zaczęli dyskusje nad otrzymaną przez telefon informacją. Zajęli się dyskusją. Na szczęście miał w kieszeni kluczyki od samochodu, który stał niedaleko. Mówił, że nawet nie pamięta jak znalazł się w samochodzie. W takim był napięciu. Doszedł do siebie kiedy był już poza Lwoawem. Miał szczęście ponieważ naziści, jak się wydaje, byli bez samochodu. W rezultacie człowiek jest bez dokumentów. Dobrze, że ma jakieś pienniądze na benzynę. Jedzie na Zakarpacie, w domu pozostała matka w wieku 90 lat. Oto co się dzieje we Lwowie. A sprzedajne media o tym nie mówią i nie piszą. Wydaje się, że coś takiego czeka i Donbas. W Donbasie represje także są w pełnym rozkwicie. Nowo mianowany przez juntę gubernator okręgu donieckiego, gauleiter Taruta, także działa jak prawdziwy faszysta. Ludzi, którzy wychodzą na wiece, nazywa masą. Sprowadził milicjantów z innych okręgów ażeby oni nas bili, kaleczyli i aresztowali. Ponieważ na swoich, według jego słów, nie może liczyć. Zakazano wieców. Nazywają nas rosyjskimi turystami, którzy idą na wiece za pieniądze. Donbasowi, a zwłaszcza Donieckowi, jest coraz ciężej. Oligarcha Taruta to prawdziwy przestępca! Niech będzie przeklęty!

Za: http://3rm.info/44811-shok-i-uzhas-vo-lvove-ubivayut-russkih-no-smi-molchat.html

Data publikacji: 22.03.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *