Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Szok !!! – jedno foto za tysiąc słów (18+)

Ukraina – Szok !!! – jedno foto za tysiąc słów (18+)


Jedno foto, które mówi więcej niż tysiąc słów.

Otrzymałam to foto od takiejże osoby jak i ja, która cudem przeżyła bezsensowną ofiarę, i świadka Przemysłu Globalnie Zorganizowanego Rasizmu i Ludobójstwa (PGZRL) przeciwko ruskiemu światu w Kanadzie. Zapłaciła za to swoim zdrowiem zostając inwalidką. Uważam to foto za obowiązek i wezwanie tej silnej duchem, i zadziwiająco pięknej, kobiety napisane po rosyjsku i po angielsku, aby opublikować bez słów:

„Foto pochodzi od zbiegłych z Mariupola lekarzy. Wypatroszone na organy ciała ukraińskich żołnierzy ze strefy, tak zwanej ATO (operacji anty-terrorystycznej). Foto udestępniono pod warunkiem anonimowości. Ukraińskie matki! Pomyślcie zanim wyślecie swoich synów na wojnę! Możecie już ich więcej nie ujrzeć a ich organy będą sprzedane za ogromne pieniądze do Europy. Ukraiński żołnierzu! Uciekaj z frontu jeżeli nie chcesz żeby twoje narządy były sprzedane za pieniądze, które jeszcze bardziej wzbogacą oligarchów Kołomojskiego i Walcmana (Poroszenkę)”.

a-a

„Foto dostarczone przez lekarza z Mariupola dowodzące, że ranni żołnierze ukraińskiej armii są używani do celów handlu narządami ludzkimi, są także doniesienia o mobilnych krematoriach w których spalane są ciała. Matki, żony, dzieci ukraińskich żołnierskich ofiar mogą się nigdy nie dowiedzieć co przytrafiło się ich „kochającym Ukrainę” mężczyznom”.

Nicky Top (Kanada)

Centralna Agencja Informacyjna Noworosji

www.novorus.info

Źródło: http://novorus.info/news/policy/33096-odno-foto-kotoroe-govorit-bolshe-chem-tysyacha-slov-fakty-iz-tyla-vraga-18.html

P.S.

„Ukraińska piosenkarka i artystka ludowa „nezależnej”, Nina Matwijenko, zabierając głos i przemawiając na wiecu ludowym, który się zebrał na Majdanie „Nezależnosti”, otwarcie podkreśliła skandaliczny fakt: „Nie wolno milczeć. Dlaczego płacimy tysiące dolarów za to żeby zabrać ciała naszych dzieci? Co to jest, bazar? Wydaje się, że trzeba zwrócić karabiny i cekaemy przeciwko sztabom i łgarzom”. Warto zauważyć, że o tym fakcie poinformowała na swoim portalu jedna z gazet internetowych samej Ukrainy!”.

Za: http://dsnmp.ru/odno-foto-kotoroe-govorit-bolshe-chem-tyisyacha-slov-18/#more-16567

Data publikacji: 4.02.2015

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *