Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Szatański sabat czyli demony przynoszą pokój

Ukraina – Szatański sabat czyli demony przynoszą pokój

Jak to się mówi w takich przypadkach – „bez komentarzy”! Dnia 30 kwietnia, w Noc Walpurgii, w Kijowie odbędzie się oficjalnie zatwierdzony przez Ministerstwo Obrony Ukrainy, sabat z udziałem ponad 2 tysięcy czarowników o zdolnościach paranormalnych.

a7

a5

Jak się informuje na stronie organizatorów (https://www.facebook.com/events/692977890813177/) :

„W dniu 30 kwietnia 2015 roku na Ukrainie po raz pierwszy odbędzie się tego rodzaju przedsięwzięcie, największe masowe zgromadzenie najpotężniejszych magów, czarowników, mediów parapsychologicznych, przedstawicieli różnych nurtów ezoteryczno-magicznych.

Rytualny Obrzęd ukierunkowany na ustanowienie pokoju i harmonii na terytorium Ukrainy i sąsiadujących z nią państw, oparty na sprawdzonych rytualnych praktykach światowych cywilizacji. Miejsce akcji – Plac Św. Michała Archanioła.

Wszyscy, którym nie jest obojętny los Ukrainy, wszyscy pragnący pokoju na naszej ziemi, powinni przynieść „amulety i talizmany” zrobione z czegokolwiek własnymi rękoma i po masowym ich „naładowaniu energią” w czasie przeprowadzania rytuału, zostaną one wysłane do miejsc „operacji antyterrorystycznej”.

30 kwietnia dzień „JU”, kiedy ponad 2 tysiące najpotężniejszych mistrzów wyjdzie na plac ażeby przywołać siły wyższe aby zakończyły wojnę”.

Przedsięwzięcie oficjalnie wspierane jest przez Ministerstwo Obrony Ukrainy i „Stowarzyszenie Weteranów ATO”. Rejestracja i częściowa zbiórka wiedźminów, czarowników i innych parapsychologów odbywa się na Górze Szczekawica, na miejscu opuszczonego, starożytnego cmentarza ofiar dżumy, tam gdzie, jak podkreśla się w komentarzach, występuje „niesamowita energia”.

a6

Za: http://dsnmp.ru/shabash-pri-podderzhke-ministerstva-oboronyi-ukrainyi-foto/

Data publikacji: 26.04.2015

Przekład: Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *