Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Szatana kraina

Ukraina – Szatana kraina

UWAGA ! Każdy powinien to oglądnąć i wysłuchać zanim zaczniemy dyskutować bohaterów Ukrainy!!!!!!

UKRAINA KRWAWY KAGANAT

Co się dzieje na Ukrainie – 26.05.2016.
26 maja 2016

Dziwny, szokujący jest ten film – pisze autor tekstu zamieszczonego w portalu quer-denken.tv. – Człowiek, którego widzimy tylko z tyłu, opowiada coś niepojętego. Jest to były agent SBU, który widział, jak lekarze pobierali narządy mężczyzn, kobiet i dzieci, gdy ich ciało było jeszcze żywe, gdyż w innym przypadku organy byłyby nienadające się do przeszczepów.

Ofiarami byli lekko ranni żołnierze ukraińscy lub cywile, którzy czasowo stracili przytomność. Nie możemy wiele powiedzieć o prawdziwości zeznań, jednakże film możemy znaleźć na YouTube, a mężczyzna wymienia nazwiska i miejsca zdarzeń:

00:22′ – Zeznający twierdzi, iż jest agentem Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU). W grudniu 2014 roku został wysłany do strefy ATO z grupą lekarzy, zwaną ‚The Group of Emergency and Intensive Care’.Został przeszkolony w Kramatorsku, a następnie włączony do grupy lekarzy. Wszyscy otrzymali nowy zachodni sprzęt medyczny i nową broń.

Mówi mężczyzna na filmie, że płk Michenko tłumaczył, iż wielu ukraińskich żołnierzy chce oddać swe organy po śmierci, by rodzina otrzymała za nie pieniądze. Jednak później rozmówca zauważył, że organy były pobierane z żyjących jeszcze ludzi, w tym cywilów, także kobiet i dzieci.

Za każdą osobę, której usunięto narządy, pobierał agent 170 dolarów. W swych zeznaniach mówi on kilkakrotnie o tym, że pobierane były nie tylko organy wewnętrzne, takie jak nerki, wątroby czy śledziony, lecz także oczy, skóra czy kości.

02:24′ – Profesjonalna transplantolog, Holenderka Elisabeth Debrukwymagała od współpracujących przestępców, by pobierali narządy od żywych jeszcze ludzi bez ich zezwolenia. Często pobierano organy z ciał osób cywilnych, w tym dzieci. W ciągu 5 do 7 minut można było wyciąć obie nerki lub inne organy rannego człowieka. Holenderka umieszczała je następnie w specjalnych pojemnikach i przekazywała przez agentów SBU Sandrze Roelofs, żonie Micheila Saakaszwilego.

Micheil Saakaszwili wraz z żoną Sandrą Roelofs

Mężczyzna wymienił w swym zeznaniu miasta Kramatorsk i Debalcewo. Powiedział, że wiele organów zostało pobranych w sektorze C w pobliżu tych miast. Tylko w ciągu jednego dnia, w lutym 2015 roku, w miejscu, gdzie pracował z Elisabeth Debruk, usunięto 23 pary nerek oraz wątroby i śledziony.

03:13′ – Ciała ludzi, pozbawionych narządów, ładowane były do pociągów, a następnie zawożone do Artemowska. Tam pochowane były w masowych grobach. Mówi agent, że generałowie i bezpośredni wykonawcy zarobili w Debalcewie grube pieniądze.

04:17′ – Rozmówca zapewnia, że rozumie mowę w języku angielskim. Słyszał rozmowę telefoniczną Elisabeth Debruk z Sandrą Roelofs, która była faktyczną szefową przedsięwzięcia. Sandra Roelofs powiedziała zeznającemu agentowi, że jeśli zaistnieją jakieś problemy przy pobieraniu narządów, to powinien się skontaktować z płk. Władimirem Michenko, a jeśli wystąpią poważne trudności, to powinien to zgłosić wicedyrektorowi SBU, gen. Aleksandrowi.

04:41′ – Micheil Saakaszwili odwiedził 22 kwietnia ub.r. przestępczą grupę lekarzy i agentów. Elisabeth Debruk towarzyszyła Saakaszwilemu we wszystkich spotkaniach w Kramatorsku i Lisiczańsku. Po jego wyjeździe liczba zabójstw dramatycznie wzrosła. Krewni zabitych nie otrzymywali zaś żadnych pieniędzy. Informowano, że ich synowie i mężowie zaginęli.

06:00′ – Agent objaśnia, co stało się w pobliżu miasta Opasnoje. Elisabeth Debruk zamordowała 12-letnią dziewczynkę, która z powodu eksplozji straciła chwilowo przytomność. Holenderka pobrała od niej nerki i śledzionę, a także od jej ojca, który nie był ranny. Nazywał się Władimir Laszewski (agent zapamiętał nazwisko, gdyż miał w ręku jego paszport). Także zraniona matka trafiła do szpitala, gdzie pobrano jej organy.

06:40′ – Rozmówca twierdzi, że był świadkiem okrutnego ludobójstwa. Był wstrząśnięty, choć sam brał w tym udział. 04 czerwca ub.r. napisał wymówienie. Zaproponowano mu wtedy odpoczynek i awans po powrocie.

07:24′ – Rozmówca nie zgadza się na pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Udaje mu się zbiec.

09:00 – „Wiem, że jestem winny – mówi zeznający. – Zasłużyłem na ciężką karę”. Agent twierdzi, że ludobójstwo w Donbasie trwa nadal.

Przetłumaczył /streścił: Zygmunt Białas

Link do niemieckiego tekstu:
http://quer-denken.tv/ukraine-massenmorde-unter-den-zivilisten-wegen-organjagd/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *