Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Striełkow: nacierają na nas prawdziwi faszyści (video)

Ukraina – Striełkow: nacierają na nas prawdziwi faszyści (video)

Ukraina – Igor Striełkow: nacierają na nas proawdziwi faszyści, organizujemy Centralną Radę Wojenną złożoną ze wszystkich dowódców polowych.

a1,222

 Minister obrony Donieckiej Republiki Ludowej, Igor, Iwanowicz Striełkow, udzielił wywiadu na temat wydarzeń z dnia 6 lipca. Nocą dokonano przebicia ze Sławiańska, który był otoczony pierścieniem armii ukraińskiej. W tym celu był zorganizowany atak dywersyjny na pozycje przeciwnika. Dokonała go nocą nasza grupa pancerna. Duża jej część, niestety, zginęła. Jest to związane z błędem dowódcy grupy. Od 80% do 90% stanu osobowego i 90% uzbrojenia udało się z miasta wycofać. Według niego zostały ewakuowane rodziny powstańców i sympatyków pospolitego ruszenia dla których pozostanie w mieście byłoby śmiertelnym zagrożeniem. Przed akcją przebicia okrążenia zorganizowano przedsięwzięcia maskujące. Część powstańców pospolitego ruszenia prowadziła ciągły ogień i demonstrowała wrogowi swoją obecność na pozycjach. Dnia 7 lipca zamierzam stworzyć, na podstawie swojego rozkazu, Centralną Radę Wojenną, do której wejdą wszyscy najwięksi dowódcy polowi. W tym organie będziemy uzgadniać kwestie dalszej obrony Donieckiej Republiki Ludowej i, być może, części Ługańskiej Republiki Ludowej. Ponadto zamierzam, do czasu mianowania komendanta wojskowego Doniecka, wykonywać wszystkie jego obowiązki a także wziąć na siebie rolę komendanta garnizonu. Nac-gwardia już represjonuje cywilnych mieszkańców Sławiańska, Kramatorska i Artiemowska w odwecie za swoje ciężkie straty. To po raz kolejny potwierdza, że ludzie którzy uważają, że odejście pospolitego ruszenia bez walki uratuje ich od represji, srogo się mylą.

http://www.youtube.com/watch?v=aP5yoDEkLHU

UWAGA!!! VIDEO ZOSTAŁO USUNIĘTE Z YOUTUBE ZE WZGLĘDU NA NIEWYGODNE TREŚCI!!!

„Ten film wideo zawiera treść od partnera Newsmedia, który zablokował go na mocy praw autorskich”.

Za: http://3rm.info/48646-igor-strelkov-na-nas-nastupayut-nastoyaschie-fashisty-my-sozdaem-centralnyy-voennyy-sovet-iz-vseh-polevyh-komandirov-video.html

Data publikacji: 6.07.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *