Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Straty kijowskiej junty coraz większe

Ukraina – Straty kijowskiej junty coraz większe

aUkraina – Straty kijowskiej junty coraz większe. Zastępca Striełkowa: kijowska junta codziennie zwykle traci od 30 do 40 pojazdów pancernych, na dobę, a w kilka dni straciła od 700 do 1000 zabitych bojówkarzy.

Komentarz Fiodora Bieriezina, zastępcy Igoria Striełkowa:

„Sądząc po reakcji na ostatnią zamieszczoną wiadomość (o stratach w broni pancernej pod Szachtiorskiem w ilości 125 pojazdów pancernych) nikt w nic nie wierzy. Nic dziwnego. Ja sam bym nie uwierzył. W księgach zawsze starałem się określić straty fifty-fifty. Ale teraz to inny przypadek. To tylko w celach informacyjnych. Średnio, w zwykłe dni, kijowska junta traci od 30 do 40 pojazdów pancernych na dobę. Główny rejon strat to Szachtiorsk i Snieżnoje. Obecnie doszła jeszcze Marinka i jeszcze jeden kierunek doniecki. Średnio, przez 2-3 dni, armia kijowskich zamachowców poniosła bardzo poważne straty, to znaczy do 100 pojazdów pancernych i od 700 do 1000 zabitych. I to nie bajki. Nie wiem ile broni pancernej zostało w rękach armii zamachowców. Nie ma czasu na analizy. Przypuszczam, a są pewne dane potwierdzające domysły, że w istocie są już używane stare rezerwy czołgowe Układu Warszawskiego. Co do polskich to mamy dowody. Trafiają się najemnicy. Co więcej, z bardzo oddalonych miejsc świata. Na razie nie można wszystkiego ujawniać. I jak zawsze apel do matek z zachodnich obwodów. Zabierzcie z Donbassu swoje dzieci. Przecież spłoną w „pudełeczkach” albo obok, wszyscy co do jednego”.

Za: http://3rm.info/49687-zamestitel-strelkova-v-obychnye-dni-kievo-hunta-teryaet-ot-30-do-40-bronemashin-v-sutki-i-za-paru-dney-ot-semisot-do-tysyachi-ubitymi.html

Data publikacji: 4.08.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *