Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Skinheadzi masowo giną w strefie ATO

Ukraina – Skinheadzi masowo giną w strefie ATO

W walce za „białą rasę”. Cyberberkut: Ukraińscy skinheadzi masowo giną w strefie ATO.

a75

My, Cyber-Berkut, ostrzegaliśmy już obywateli Ukrainy. Czy to jesteście traktorzystami czy menedżerami, czy to wojskowymi czy cywilami, pacyfistami czy radykałami, jesteście wszyscy potencjalną ofiarą, którą kijowska banda terrorystów (tzw. Rada Najwyższa) rzuci bez skrupułów na ołtarz krwawego boga wojny w każdej chwili i bez najmniejszego żalu.

Rok temu w centrum Kijowa podskakiwał „Majdan”. Koścem, duszą i wewnętrznym rdzeniem Majdanu byli „ultrasi”, „skinheadzi” i „banderowscy neo-naziści”. Jak myślicie, jak odwdzięczyła się im obecna władza? Uczciła ich alejami pamięci? Odznaczeniami? Pieniędzmi? A może wielkimi ekranizacjami w rodzaju „Wojna i Majdan”?

Jak by to dziwne nie było to kijowska junta rzeczywiście  odwdzięczyła się i odwdzięcza po dzień dzisiejszy wszystkim tym, na czyich garbach doszła do władzy. Wszyscy „ultrasi”, „skinheadzi ” i banderowscy „neo-naziści” już bardzo dawno temu padli, albo padają, w ziemię Donbasu i Ukrainy w strefie ATO (tzw. operacja anty-terrorystyczna – tłum.).

Ich nagrodą jest 2,5 metra ziemi ojczystej w dzierżawę (jako minimum na 100 lat) i tabliczka z zastygłym nazwiskiem, imieniem i imieniem ojca, nad nimi.

Nie trzeba zgadywać czy Cyber-Berkut pisze prawdę czy fałsz. Otrzymaliśmy dostęp do zintegrowanego systemu informatyczno-poszukiwawczego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy o nazwie „ARMOR” i specjalnie dla was skopiowaliśmy z niej bazę „SKINHEAD”. Jeżeli macie czas i chęci to z łatwością możecie sprawdzić gdzie i w jakim stanie (żywy/zaginął bez wieści w strefie ATO) na obecną chwilę znajduje się każda poszczególna osoba wprowadzona do tej bazy danych.

a76

Za: http://3rm.info/main/55785-v-borbe-za-beluyu-rasu-kiberberkut-ukrainskie-skinhedy-massovo-gibnut-v-zone-ato.html

Data publikacji: 22.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *