Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – judeo-satanistyczny Chabad już nie kryje swych zamiarów

Ukraina – judeo-satanistyczny Chabad już nie kryje swych zamiarów

Ukraina – judeo-satanistyczny chabad już nie kryje swych zamiarów. Zastępca szefa Dniepropietrowszczyny przymierza się do budowy na Ukrainie nowego Syjonu.

Judeosatanista o pseudonimie "Boris Fiłatow". Prawdziwe nazwisko tego chazara nieznane.
Judeosatanista o pseudonimie „Boris Fiłatow”. Prawdziwe nazwisko tego chazara nieznane.

Zastępca szefa Dnieprowszczyny, żyd Boris Fiłatow, zamierza budować na Ukrainie nowy Syjon. Uważa on, że można uniknąć wojny, że wybory się odbędą, antyterrorystyczna operacja zakończy się i na Ukrainie trzeba będzie budować Ziemię Obiecaną. Dzisiaj podzielił się swoimi przemyśleniami na Facebook’u: „Co robić z tymi, którzy szczerze pragną śmierci mojego kraju? Kto rozdziera go na strzępy? Kto grozi mi przez całą dobę? Z feerycznymi rosyjskimi idiotami szczerze nie rozumiejącymi dlaczego jesteśmy gotowi ich zabijać kiedy zjawią się w naszym domu? Z najbardziej podłym i sprzedajnym plemieniem na Ziemi pod nazwą „nadworna inteligencja moskiewska”? Z rosyjską opozycją, zapalczywie wywołującą Ducha Wojny w nadziei pogrzebania Putina na naszych kościach? Z histerycznymi „ekspertami”? Z podłymi rosyjskimi dziennikarzami, których nazywanie ludźmi powoduje sztywnienie języka? Z tą całą chmarą biesów przyzwaną z piekła przez wyłysiałego Szatana? Warcholącą, nienawidzącą, zalewającą wszystko wokół siebie trucizną…Wojny nie będzie. Operacja antyterrorystyczna zakończy się. Odbędą się wybory. Rosja porzuci swoich „synów” tak jak robiła to na całym świecie. Przecież właśnie Rosja zdradziła Rosjan wszędzie gdzie tylko mogła, od Azji Środkowej po kraje nadbałtyckie…Jutro będzie nowy dzień. I wzejdzie słońce. A co będzie w takim wypadku robić całe to biesowstwo? Ano nic. Trochę się pogorączkuje i będzie tak jakby nic się nie stało i nadal będzie cieszyć się życiem. A my będziemy musieli budować Nowy Kraj. „Miasto na wzgórzu”. Nowy Syjon. Ziemię Obiecaną…A przebaczać?…Każdy ma swoją odpowiedź.”

Żydo-banderowska mycka prawdziwych ukro-faszystów
Żydo-banderowska mycka prawdziwych ukro-faszystów

Za: http://3rm.info/46752-satanisty-habadovcy-uzhe-ne-skryvayut-svoih-celey-zamglavy-dnepropetrovschiny-sobiraetsya-stroit-na-ukraine-novyy-sion.html

Data publikacji: 11.05.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *