Strona główna > NWO > Ukraina/Rosja na szachownicy bankowego kartelu Rothschildów – wywiad dla irańskiej stacji Press TV

Ukraina/Rosja na szachownicy bankowego kartelu Rothschildów – wywiad dla irańskiej stacji Press TV

imagesKQI6JYMLIrańska  stacja telewizyjna Press TV przeprowadziła wywiad z kierownikiem Przeglądu Wywiadowczego Mikem Billingtonem aby  poznać jego opinie na temat wydarzeń rozgrywających się na Ukrainie. Poniżej znajduje się zapis z tego wywiadu:

Press TV: po pierwsze, jak się Pan odniesie do niedawnych komentarzy nadanych  przez ukraińskie stacje jak i stacje w Waszyngtonie, twierdzą oni, że Rosja jest odpowiedzialna za organizacje protestów, które są widoczne we wschodniej i południowej Ukrainie. Jak wiarogodny jest ten zarzut według Pana?

Billington: Cóż, Rosjanie są oczywiście bardzo zaniepokojeni dyskryminacją osób mówiących w ich języku na Ukrainie.  Victor Nuland [asystent sekretarza stanu ds. Europy i Eurazji ], osobisty przedstawiciel prezydenta USA Baracka Obamy na Ukrainie,  był  osobiście zaangażowany w finansowe wsparcia dla neo-nazistowskich organizacji na ulicach Majdanu. Zostały one wykorzystane do obalenia demokratycznie wybranego rządu prezydenta Wiktora Janukowycza. W tym momencie, narzekanie na rosyjską interwencję jest czystą hipokryzją.

Proszę pozwolić mi dodać, że sekretarz stanu USA John Kerry, jak zapewne wiadomo większości, miał sześciogodzinne spotkanie z Ministrem spraw zagranicznych Rosji Siergiejem Ławrowem. Podczas tego spotkania osobiście musiał powiedzieć, co jego szef Obama, maniak w Białym Domu, który zobowiązał się do wojny w imieniu Wall Street i Londynu ma w planach. Musiał powiedzieć o groźbie wybuchu wojny termojądrowej, która w istocie jest. Niemniej jednak więcej treści mogło zostać przekazanych podczas  tej napiętej dyskusji, niż zostało udostępnionych opinii publicznej.

Press Tv: Dobrze Panie Billington, w takim razie Rosja ma czas i ponownie powie, że Ukraina musi zmienić swoją konstytucję i że musi stać się państwem federalnym. Widzieliśmy już bezczynności ukraińskiego rządu, czy uważa Pan, że jeśli ukraiński rząd będzie nadal bezczynnie siedział i pstrykał palcami, a nie próbował czegoś zrobić, to będziemy świadkami eskalacji sytuacji na Ukrainie?

 Billington: To będzie eskalować dalej, jeśli Obama nie zostanie usunięty z urzędu.To nie jest napędzane przez wydarzenia na Ukrainie, Krymie czy w Rosji. To jest napędzany przez całkowite załamanie gospodarcze w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy teraz świadkami jak system finansowy w Europie zdecydował się  rozpocząć proces zwany „bail in” co oznacza, że planują dosłownie ukraść konta deponentów w kolejnym  zadłużonym banku.Myślę, że najlepszym sposobem, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie jest zacytowanie słów doradcy Putina, Siergieja Glazyev (dr.ekonomii  oraz autor książki „Rosja i NWO” wydanej w 1999r. http://concen.org/forum/thread-12969.html –  M.KK )który jest również przyjacielem naszego ruchu, jest on także czołowym doradcą gospodarczym  który był jednym z czołowych doradców na temat sytuacji na Ukrainie. Oto co powiedział:

„Jeśli Amerykanie starają się wdrożyć model zastosowany w przypadku Iranu przeciwko Rosji czyli praktycznie całkowitego odłączenia kraju od światowego systemu finansowego, czyli od euro i dolara, to nasze obliczenia wskazują, że straty w Unii Europejskiej mogą sięgać biliona euro. Jeśli nasze płatności będą zablokowane, europejskie banki odczują to bardzo namacalnie, setki miliardów zobowiązań zostanie zamrożone”.

To będzie wielka geopolityczna gra, która przyczyni się do wybuchu wojny światowej. Dla Rosji  jest bardzo jasne, że jest to napędzane przez załamanie finansowe na Zachodzie. Wiedzą, że Zachód czyli City of London i Wall Street. Bankowe hierarchiczne imperium nie jest  w stanie przetrwać w obecnej sytuacji.

Nie mogą mieć banków, nie mogą mieć więcej zadłużonych krajów, ponieważ te kraje już są w stanie upadłości, więc decydują się na kradzież, a to oznacza, że będzie wojna i w związku z tym musimy działać w połączeniu z Rosją, Chinami i tymi, którzy  zobowiązali się  powstrzymać Stany Zjednoczone przed grożącą nam wszystkim katastrofą.

Źródło

http://www.presstv.ir/detail/2014/04/08/357653/west-econ-collapse-behind-kiev-unrest/

Plan zniszczenia Rosji

Mikem Billingtonem powołuje się na słowa ekonomisty dr Siergieja Glazyev  autora książki „Russia and the New World Order „(ISBN 0-943235-16-2) który w swojej książce analizuje plany Zbigniewa Brzezinskiego  i budowy NWO na zgliszczach Rosji. Brzezinski precyzyjnie określił plan zniszczenia Rosji, który był realizowany przez agenta kartelu bankowego, żyda Georga Sorosa i jego Fundacje Batorego.

„plan miał finansowe wsparcie amerykańskiej agencji rządowej USAID na sumę ponad 350 milionów dolarów. Cieszył się ten plan także najwyższą rekomendacją Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Wiceprezydent USA Al Gore osobiście nadzorował, aby ten plan był wykonany w całości.

Kiedy Rosjanie obudzili się kilka lat później i pozbyli się G. Sorosa i ludzi J. Sachsa, z ich kraju wyciekło już ponad 500 miliardów dolarów gotówki, która została „wyprana” głównie w bankach Nowego Yorku. Całkowicie został zniszczony rynek finansowy i Rosja przestała spłacać zagraniczne pożyczki, ponieważ nagle stała się bankrutem. 66% majątku narodowego znalazło się w rękach sześciu rosyjskich oligarchów, z których pięciu jest pochodzenia żydowskiego. Ponad 15 milionów Rosjan z powodu nagłej biedy i chorób straciło życie.”

Rosja – największa grabież XX wieku

soros[1]

Putin – Gracz czy Pionek na szachownicy kartelu bankowego Rothschild – Rockefeller

Niczego nie uczy nas historia? Hitler, Lenin, Stalin najwięksi wrogowie zachodniego imperializmu, kapitalizmu byli finansowani przez kartel finansowy z Wall Street i London City, odegrali kluczową role w budowie dwubiegunowego świata, w którym oby dwa bieguny pośrednio lub bezpośrednio są kontrolowane przez system finansowy bankowego kartelu

http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_39.html

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/komunizm/kom4.html

Rothschilds[1]

Nowy Porządek Świata – NWO

Budowa Nowego Porządku Świata została precyzyjnie zaplanowana przez chazarskich bankierów (iluminatów) i jest opisana w Protokołach Mędrców Syjonu, jest to plan podboju świata przy pomocy konspiracji i długu. Zniewolenie ekonomiczne narodów przy użyciu członków masonerii z której ma składać się elita światowych przywódców oraz międzynarodowego syjonizmu. Sami koordynatorzy mają pozostać w cieniu aż do momentu pełnego zrealizowania planu, którego kulminacją będzie nadejście żydowskiego Mesjasza sprawującego władzę nad światem.

Protokołów ukazały się w „The Times” w 1922 r.  obszerne fragmenty można znaleźć w  broszurce Maurice’a Joly  „Dialogues aux Enfers entre Machiavel et Montesquieu” opublikowanej w 1864 roku. Kiedy zapoznamy się z treścią protoków zrozumiemy że wszystkie teorie o rzekomym fałszerstwie są bezzasadne, ponieważ  nie istotne komu przypiszemy autorstwo, ważne jest, że plan jest konsekwentnie realizowany bez naszej akceptacji, przez tych którzy nazywają siebie wybrańcami Boga, chodź nie są niczym innym jak stronnictwem szatana na ziemi.

„… [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana.” Apokalipsa 2.9

„Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią…” Apokalipsa 3.9

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-protokolach-cz-iiii-2014-03

http://www.radioislam.org/protocols/index-polish.htm

blackon[1]

Iluminaci – Dziel i Rządź

 Zakon Iluminatów Bawarskich którego założycielem był Adam Weishaupt był powołany z inicjatywy Mayer Amscheld Rothschild, dzisiejsze masońskie centra decyzyjne to Klub Bilderberg, Komisja Trójstronna, Klub Rzymski, wszystkie są koordynowane przez katrel bankowy Rothschild- Rockefeller

http://prawica.net/node/18193

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar.html

illuminat[1]

Henry Kissinger – Rosja

„Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby…

Z popiołów będziemy budować nowy świat a w nim będzie tylko jedno supermocarstwo i to będzie globalny rząd, który wygrywa zawsze. Nie zapominajcie, że Stany Zjednoczone mają najlepszą broń, której nie ma żaden inny naród i my pokażemy światu tę broń kiedy nadejdzie odpowiedni czas.”

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos-z-piekla-henry-kissinger-o-nadchodzacej-wojnie-2013-09

http://wolna-polska.pl/?s=Kissinger

Barack+Obama+Henry+Kissinger+Obama+Biden+Meet+JsMD82vjSXBl[1]

Na zdjęciu syjoniści z Bilderberg, Komisji Tróstronnej, Klubu Rzymskiego, Skulls&Bones:  Hillary Clinton,  Barack Obama,  John Kerry,  Joe Biden,  Henry Kissinger,  James E. Cartwright,  Richard Lugar,  Madeleine Albright,  Brent Scowcroft

Michał KK

zobacz także

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-pionkiem-rothschildow-2014-04

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.