Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Przyszła Eurosodoma i emeryci zostaną pozbawieni ulg.

Ukraina – Przyszła Eurosodoma i emeryci zostaną pozbawieni ulg.

Ukraina – Od 1 czerwca 2015 roku emeryci na Ukrainie będą płacić za przejazd środkami transportu publicznego.

aaa

Od 1 czerwca 2015 roku dla Ukraińców zostaną zniesione ulgi na przejazd środkami transportu publicznego. Odpowiednią ustawę podpisał Petro Poroszenko w dniu 31 grudnia 2014 roku, informuje się w statucie projektu ustawy nr 1577 „O wprowadzeniu zmian i uchyleniu niektórych aktów ustawodawczych Ukrainy”, opublikowanej na stronie Rady Najwyższej.

Nowa ustawa zmniejsza na Ukrainie ilość kategorii osób uprawnionych do korzystania z ulg na przejazd środkami transportu publicznego.

Od 1 czerwca 2015 roku przejazd ulgowy środkami transportu publicznego będzie dostępny tylko dla następujących kategorii osób: dla inwalidów 1 i 2 grupy, dla dzieci-inwalidów, dla dzieci-sierot, dla dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej, dla studentów z rodzin o niskich dochodach i osób, które im towarzyszą i które towarzyszą inwalidom 1 grupy i kombatantom. Do 1 czerwca 2015 roku zasady przejazdu ulgowego pozostaną bez zmian.

Za: http://3rm.info/main/53838-s-1-iyunya-2015-goda-pensionery-na-ukraine-budut-platit-za-proezd-v-obschestvennom-transporte.html

Data publikacji: 4.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 5