Strona główna > NWO > Ukraina podpalona przez globalnych nekrokratów

Ukraina podpalona przez globalnych nekrokratów

a0000Ukraina podpalona przez globalnych nekrokratów. We Lwowie około 10 tysięcy ludzi wtargnęło na terytorium jednostki wojskowej 4114 przy ulicy Stryjskiej. Tłum osiągnął porozumienie z wojskiem, że opuści jednostkę bez broni. Tymczasem w koszarach trwa poważny pożar, spłonęło już prawie całe II piętro budynku. Ludzie próbują gasić ogień wiadrami z wodą, jednakże bez skutku. Istnieje ryzyko tego, że ogień przerzuci się na arsenał z bronią. Nie istnieje żadna skoordynowana akcja gaśnicza. W czasie kiedy jedni próbują ugasić pożar to inni rzucają „koktajle Mołotowa”. Także mieszkańcy Lwowa zajęli budynki okręgowej administracji państwowej, okręgowego MSW i SBU a także Prokuraturę okręgową gdzie spalono dokumenty. Ponadto ludzie atakują rejonowe oddziały milicji.

Za: http://3rm.info/43551-lvovskie-ukrfashisty-besnuyutsya-zahvatili-arsenal-s-oruzhiem.html

Data publikacji: 19.02.2014

Przekład: RX

UWAGA! Suplement video

Dzicz żydo-banderowska wyłupiła oko schwytanemu berkutowcowi. Skąd my znamy ten sadyzm?!

Tak jak dziesiątki lat temu faszystowscy banderowcy strzelali w plecy rosyjskim żołnierzom, zabijali ich, sadystycznie torturowali, tak i dzisiaj ich potomkowie podle, podstępnie zabijają ruskich obrońców i wydłubują jeńcom oczy…Ci faszystowscy zwyrodnialcy powinni być niszczeni natychmiast, kiedy tylko podniosą kamień przeciwko obrońcom porządku publicznego! Żadnej pobłażliwości dla tych zwyrodnialców! Dowódcy Berkuta, gdzie są wasze umiejętności prowadzenia walki z bandziorami? Po obejrzeniu video ze szturmu na Majdan opanowuje człowieka żałość. Gdzie są granaty hukowe, błyskowe, gdzie gaz, świece dymne, armatki wodne, kule gumowe…? Jak można było wysyłać BTR (pojazd opancerzony-tłum.) w gęstwę bandziorów z „koktajlami Mołotowa” wcześniej nie porażając ich specjalnymi środkami? Dlaczego nie zniszczono aparatury nagłaśniającej żeby pozbawić eurosodomickich opętańców centrum koordynacyjnego. Na Majdanie jest zaledwie kilkuset aktywnych, opętanych zwyrodnialców (pozostali to stado) i wy nie możecie sobie z nimi poradzić. Boże zmiłuj się! A prezydent Wiktor Janukowycz ciągle gada o pokojowym rozwiązaniu problemu. Przyznał się, że niektórzy doradcy nakłaniają go do zastosowania brutalnej siły. „Ale ja zawsze uważałem stosowanie siły za błędne podejście. Jest lepszy i bardziej efektywny sposób a mianowicie znalezienie wspólnego języka. Pójście na kompromis. Porozumieć się”-kontynuował Janukowycz. Pewien dialog miał już miejsce i przyniósł owoce: przeprowadzono dwie amnestie, druga weszła w życie zaledwie 17 lutego.

Nie wolno pokojowo porozumiewać się z terrorystami i bandziorami. TO JEST AKSJOMAT! Z nimi powinna rozmawiać tylko broń! Żadnych rozmów, żadnej pobłażliwości. Jeżeli Wiktor Janukowycz będzie kontynuował taką pseudopokojową politykę to zginą tysiące i tysiące niewinnych ludzi a kraj opanuje pożar wojny domowej i terroru. Obudź się prezydencie! Chociaż tylko dla własnego bezpieczeństwa rozgnieć i zmiażdż tę faszystowsko-banderowską swołocz!

http://www.youtube.com/watch?v=8f8eaJryVzo

 

a0001

a0002

a0003

a0004

a0005

a0006

Za: http://3rm.info/43563-fashisty-banderovcy-plennomu-berkutovcu-vykololi-glaz-video.html

Data publikacji: 19.02.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.