Ukraina – PILNE!!! Wszyscy przeklinają…Rosję!

a1,6Ukraina – Pilne!!! Wszyscy przeklinają…Rosję! Nadchodzi ludobójstwo, piechota wroga dokonuje czystek zrównanych z ziemią osiedli… Igor Strielkow, poranek 04.07.2014 Podsumowanie.

Nikołajewka okrążona. Łączności z garnizonem nie ma. Trwa nieprzerwany ostrzał artyleryjski Siemienowki, Nikołajewki, TEC. Ilość wystrzelonych pocisków bardzo przewyższą tę ilość podczas wojny w Czeczenii. Nocą Sławiańsk był wielokrotnie ostrzelany przez haubice. Ludność opanowała panika. Wszyscy przeklinają Kijów, Poroszenkę i…Rosję. Rosję, która dała nadzieję i porzuciła na pastwę oprawców. Proszę czytelników ażeby nie łudzili się nadzieją ciesząc się z jakiegoś strąconego samolotu albo rozbitego czołgu. Ukry mają ich tyle, że można każdego dnia niszczyć po 10 sztuk a mniej ich nie będzie. Oni nas przytłaczają nieustającą lawiną broni pancernej i bomb. Piechoty praktycznie nie ma w użyciu, ona jedynie oczyszcza zrównane z ziemią osady. Ludobójstwo w najczystszej postaci. Jeżeli Rosja nie dokona ingerencji w najbliższym czasie to Noworosja zginie bardzo szybko. Sławiańsk zginie dużo szybciej niż pozostali. Nasze zaopatrzenie zostało calkowicie przerwane. Tak, że rozładunki, buty, gogle noktowizyjne i całą resztę można wysłać gdzie indziej, do nas to zaopatrzenie już nie dojdzie. Artyleryjski ostrzał miasta trwa.

SUPLEMENT. Pieśń poświęcona obrońcom Noworosji

Siergiej Timoszienko-Obrońcom Południo-wschodu

 

a16

 

Za: http://3rm.info/48544-igor-strelkov-idet-genocid-pehota-vraga-zachischaet-sravnennye-s-zemley-naselennye-punkty.html

Data publikacji: 4.07.2014

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *