Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Pilne oświadczenie Igora Striełkowa (video)

Ukraina – Pilne oświadczenie Igora Striełkowa (video)

a1,5Ukraina – Pilne oświadczenie Igora Striełkowa. Dzisiaj, 4 lipca 2014 roku, Igor Striełkow wygłosił pilne oświadczenie w którym poinformował, że Sławiańsk może utrzymać się jeszcze około 2 tygodni. Wróg zgromadził ogromne siły militarne. Ze stanowisk artylerii rakietowej, strzelającej salwami, i artylerii lufowej codziennie ostrzeliwane są miasta. W celu przełamania oporu pospolitego ruszenia wróg ostrzeliwuje dzielnice miejskie i zabija wielu cywilnych mieszkańców, włącznie z kobietami, dziećmi i starcami. TO JEST LUDOBÓJSTWO! Przeciwnik daje radę zwiększania swoich sił dużo szybciej niż my jesteśmy w stanie je niszczyć.

JEŻELI ROSJA NIE WYSTĄPI W OBRONIE LUDNOŚCI CYWILNEJ DONBASSU TO MNÓSTWO LUDZI ZOSTANIE ZABITYCH.

Uwaga! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

SUPLEMENT

To są pomordowane, przez kijowskiego Poroszenkę, rosyjskie dzieci. Chyba nie były one separatystami. Były jedynie małymi dziećmi. Zamordowali je kijowscy oprawcy, na ziemi na której jeszcze niedawno się urodziły. Zamordowały je nie zwykłe rezuny z nac-gwardii, nie bandziory z „Prawego Sektora”, zamordowały je regularne wojska Ukrainy. Wina za tę krew dziecięcą spada na Poroszenkę. Tak. A kto dał sygnał Rosjanom do powstania? Kto dawał do zrozumienia, że Noworosja to część Ruskiego Świata? Kto wspominał, że Rosjanie swoich nie porzucają? No co…”Najważniejsze żeby nie dać juncie możliwości wciągnięcia Rosji w wojnę”? Tak? To tak, bydlaki? Teraz alternatywą dla wojny jest nie pokój, alternatywą jest zdrada. Będzie zwycięstwo to będzie pokój. Pokój kupiony za cenę zdrady to DUŻO GORSZE NIŻ WOJNA.

Alieksandr Dugin

a2,1

a2,2

a2,3

a2,4

a2,5

SUPLEMENT

Pieśń poświęcona dzieciom Noworosji. „Obudź się aniołem”

http://www.youtube.com/watch?v=8J-m-66gL4w

Za: https://www.facebook.com/alexandr.dugin/posts/807696005907108

Za: http://3rm.info/48557-srochnoe-zayavlenie-igorya-strelkova-vrag-provodit-genocid-mirnogo-naseleniya-donbassa-slavyansk-smozhet-derzhatsya-esche-nedelyu-video.html

Data publikacji: 4.07.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *