Strona główna > Ukraina > Ukraina – Okultyści i sataniści aktywizują się przed Świętem Bożego Narodzenia

Ukraina – Okultyści i sataniści aktywizują się przed Świętem Bożego Narodzenia

Okultyści i sataniści aktywizują się przed Świętem Bożego Narodzenia.

a

Nie po raz pierwszy można zauważyć, że mroczne, podniecające ożywienie demonicznych sił następuje przed Świętami Bożego Narodzenia. Ale w tym roku dzieje się to szczególnie aktywnie.

Po pierwsze, po przewrocie w Kijowie oni (okultyści i sataniści – tłum.) czują się zwycięzcami. W odróżnieniu od profanów, skaczących w masowym opętaniu na Majdanie, oni świetnie wiedzą czyimi wysiłkami, w znacznej mierze, została „odwrócona karta”.

Po drugie, rok 2015 to według wschodniego kalendarza rok „niebieskiej kozy”. I tutaj moce ciemności przygotowały kolejne oszustwo. Wiele osób nierozumiejących zawiłości symboliki, zamiast wizerunkiem kozy plugawią swoje domy symbolem głowy kozła. Od dawna nie jest to tajemnica, że głowa kozła wpisana w odwróconą gwiazdę (pentagram) jest głównym symbolem satanistów i iluminatów i znana jest jako znak Bafometa.

Nie można nie zwrócić uwagi na ogólną spójność i koordynację działań satanistów w całym świecie. W okresie Świąt Bożego Narodzenia ich akcje przeprowadzane są w rożnych miejscach na Ziemi. W USA oficjalnie postawiono satanistyczną „świętość” przy centrum administracyjnym stanu Floryda.

Statua Bafometa pod rotundą Kapitolu Florydy przez ponad tydzień „uświęcała” amerykański kontynent. W nocy na 12 grudnia ubiegłego roku próbowano subtelnie zsatanizować Moskwę ustawiając na wieżowcach Moskwa-City świecące, demoniczne „Oko Saurona”.

Dzięki Bogu magiczny akt, zamaskowany jako projekt artystyczny, został zabroniony pod naciskiem społeczności prawosławnej, która nie dopuściła do, wołającego o pomstę do Nieba, bluźnierstwa w okresie postu przed Świętami Bożego Narodzenia.

Na Ukrainie, w kraju rzuconym na pastwę satanistów i żydomasonów, począwszy od elit rządowych, biesiada czarnych mocy widoczna jest jak nigdy dotąd. Stolica jest zapchana bilboard’ami reklamującymi, w dni Bożego Narodzenia, „Turniej magów i czarnoksiężników”, w odpowiednim ekipażu, w czarnych maskach i opończach z czaszkami i szkieletami.

W księgarniach klientom proponuje się zakup „Kart Tarota Bafometa” i „Kart Tarota Bluźniercy”. Menu niektórych restauracji oferują apokaliptyczne potworności. W Kijowie, z miłości do prowokacyjnego szokowania, zaprasza się na gorącą przekąskę, która jest przygotowywana z głównego symbolu Nowego Roku i przeprowadzana jest pod nazwą „zarzynanie baranka”.

Głównym daniem będą steki z krwistoczerwonym sosem i z „wymyślną” nazwą „Głowa Bafometa”. Po tym wszystkim co się wydarzyło na ziemi kijowskiej takie ciężkie opętanie nie zaskakuje.

Na próbę zemsty mocy ciemności wskazuje także i ten fakt, że w 2014 roku na Ukrainie oficjalnie został zarejestrowany „Kościół Szatana” ( „Церковь сатаны”). Grupy satanistyczne rozprzestrzeniły się w licznych krajach a ich członkami są setki i setki tysięcy wyznawców.

Obecnie organizacje satanistyczne („Towarzystwo Asmodeusza”, „Kościół Sądu Ostatecznego”, „Dzieci Szatana”, Dzieci Ognia”, „Zakon Aryjski”, „Siostry Belzebuba”, „Przyjaciele Lucyfera”, i inne) legalnie działają w licznych krajach Europy. Działają w tych organizacjach setki tysięcy ludzi.

Społeczności satanistów, głównie czcicieli diabła, działają w licznych miastach Ukrainy. Zasadą jest praktykowanie takich lub innych obrzędów magicznych. Ponad rok przed zamachem stanu, na jednym z głównych kanałów w głównym czasie antenowym, bił rekordy oglądalności reality-show zatytułowany „Bitwa jasnowidzów”, w którym to show skoncentrowane były wszystkie siły uderzeniowe ciemności.

Teraz „gwiezdni” zwycięzcy tego show są spopularyzowani na całej Ukrainie i proponują na swoich stronach internetowych, za przymusowe honorarium, odbycie szkolenia w obrzędach voodoo i czarnej magii. Dlatego nie jest zaskoczeniem to, że w Kijowie działa około trzydziestu grup satanistycznych i czcicieli diabła.

Największe z nich to „”Zakon Czarnego Krzyża”, „Gwiazdy Piekła”, „Legion Ciemności” i „Czarna Łaska”. Na swoje sabaty zbierają się oni na Górze Zamkowej, w pobliżu Monasteru Florowskiego, na sławnej Łysej Górze, na Cmentarzu Bajkowym i w „Zielonym Teatrze” niedaleko od miejsca posiedzeń Rady Najwyższej.

Ideowi sataniści utrzymują ścisłe kontakty ze swoimi zwolennikami w kraju i za granicą. W celu osiągnięcia swoich celów strategicznych są gotowi do współpracy z wszelkimi grupami (poganami, okultystami, New-age’owcami), którzy głoszą wrogość, w pierwszej kolejności, do prawosławia.

Wzywamy wszystkich prawosławnych ażeby zintensyfikowali swoje modlitwy do świętego Cypriana i do świętego Justyna, do których ludzie modlą się o wybawienie od czarnoksięstwa i magii, a także do Archanioła Michała. Oby Bóg zniszczył dzięki świętym modlitwom ich wszystkie demoniczne knowania.

Gieorgij Poliakow – Kijów

Za: http://www.novorossia.org/religia/7769-okkultisty-i-satanisty-aktiviziruyutsya-pered-rozhdestvom-hristovym-usilim-molitvy-k-svmch-kiprianu-i-mch-iustine.html

Data publikacji: 3.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *