Strona główna > Bez kategorii > Ukraina oddaje porty Sewastopol i Jałtę Amerykanom

Ukraina oddaje porty Sewastopol i Jałtę Amerykanom

Komentarz: Redakcja SS uważa, że tytuł informacji powinien właściwie brzmieć „Ukraińscy żydzi i masoni oddają za łapówki ukraiński majątek narodowy żydom i masonom z USraela”.

Ukraina jako państwo Ukraińców istnieje analogicznie do Polski jako państwa Polaków i Rosji jako państwa Rosjan. Można przykłady wymieniać bez końca. Oczywiście inwestor to eufemizm dla oszusta wiadomego pochodzenia a modernizacja portów w swoim rezultacie skończy się głodem, bezrobociem, nędzą, pedofilią, sodomią, samobójstwami i całym wachlarzem wartości „syfilizacji euroatlantyckiej”. Boże, miej w opiece braci Ukraińców.

Źródło: http://www.3rm.info/21375-ukraina-sdaet-porty-sevastopolya-i-yalty.html

Data publikacji:21.02.2012

Tłum. RX

Ukraina ma zamiar przekazać porty Sewastopola i Jałty w koncesję amerykańskiej firmie wycieczkowej „Rogal Caribbean”. Doniósł o tym fakcie dzisiaj na konferencji prasowej pierwszy zastępca administracji miejskiej Siergiej Sawienkow. Według niego „ta firma wycieczkowa gotowa jest zainwestować 250 milionów dolarów w stworzenie infrastruktury pozwalającej przyjmować wielkie wycieczkowe liniowce, w budowę kompleksów hotelowych, restauracji i w rekonstrukcję nabrzeży ponieważ takie statki pasażerskie potrzebują nabrzeża o długości nie mniejszej niż 300 metrów”. Siergiej Sawienkow zauważył także, że „rozpatrywany jest także wariant budowy nowego nabrzeża w rejonie cypla Chrustalnyj”. A tymczasem według jego słów „głównym dla nas zadaniem jest usunięcie stoczni remontowej z południowej zatoki, dalej od centrum, najprawdopodobniej w rejon Inkerman, a dworzec morski przygotować do przyjęcia luksusowych jachtów i statków”.

Jak zauważył naczelnik Sewastopolskiego Morskiego Portu Handlowego, Siergiej Tarankow, „teraz prowadzone są rozmowy z inwestorami jedyną przeszkodą jest niedoskonałość prawodawstwa ukraińskiego”. „Rząd przygotowuje dekret zgodnie z którym porty w Jałcie i Sewastopolu mogą być przekazane w dzierżawę”- podkreślił Tarankow. W jego opinii „w najbliższym półroczu problem będzie rozwiązany. Jestem pewien, że jest to jeden z dobrych kierunków albowiem pieniędzy nikt za darmo nie da. Inwestor powinien wiedzieć za co płaci”. Administracja Sewastopolskiego Portu Morskiego rozważa także kwestię przezbrojenia sprzętowego nabrzeży do przyjmowania dużych liniowców wycieczkowych.

Chodzi o nabrzeże Mintaja Stienka, które obecnie dzierżawi Flota Czarnomorska Federacji Rosyjskiej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.