Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Obudziłem się w nazistowskim państwie ukraińskim.

Ukraina – Obudziłem się w nazistowskim państwie ukraińskim.

Dziś rano 17 kwietnia po przebudzeniu i po wczorajszym morderstwie publicysty opozycyjnego w Kijowie Olesia Buziny zrozumiałem, iż się obudziłem w państwie nazizmu ukraińskiego. Proces banderyzacji Ukrainy trwał wszystkie 23 lata niepodległości mafijnej kraju.

a45

Szczytem tego procesu faszyzacji było uznanie za Bohaterów Ukrainy zbrodniarzy OUN-UPA Bandery i Szuchewycza za prezydentury Juszczenki, a także uchwała nr 2538 od 9 kwietnia 2015 roku „O prawnym statusie i gloryfikacji bojowników za niezależność Ukrainy w XX wieku”, która uznaje zbrodniarzy OUN-UPA za bohaterów narodu ukraińskiego.

Ta ustawa została uchwalona większością głosów pod batutą Żyda-spikera Grojsmana z prowincjonalnej Winnicy. Alians banderowców z żydkami na Ukrainie doprowadził do zabójstwa szeregu działaczy opozycyjnych w kraju.

Złą robotę w kierunku banderyzacji Ukrainy wykonują siły rządowe w Polsce, które wspierają ludobójców narodu polskiego spod znaku OUN-UPA. Nie przypadkowo skandaliczną ustawę uchwalono podczas wizyty prezydenta Polski Komoroskiego w Kijowie – 9 kwietnia br.

To, iż obudziłem się w państwie banderowskim 17 kwietnia 2015 roku jest także zasługa pożytecznych idiotów typu: Komorowskiego, Kopacz i Schetyny. Ale wątpię, iż będą się bić w piersi z tego powodu, bo nie ma co oczekiwać od cyników politycznych.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2514:lubaski-obudziem-si-w-nazistowskim-pastwie-ukraiskim

Data publikacji: 18.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *