Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Noworosja zagrożona likwidacją

Ukraina – Noworosja zagrożona likwidacją

Noworosja zagrożona likwidacją. Możliwy scenariusz. 

20.10.14 Doniesienie od  Dmitrija Dzygowbrodskiego.

aaa11

„Noworosja zagrożona jest likwidacją. Dzisiaj udało się połączyć z człowiekiem z Ministerstwa Obrony Ukrainy, który popiera naszą walkę. Odbyła się długa rozmowa. Jedino-Ukraina planuje kontynuowanie działań wojennych natychmiast po wyborach do Rady Najwyższej Ukrainy VIII Kadencji dnia 26 października.

Już utworzono trzy zgrupowania pancerne, których celem jest Donieck. Dwa z nich: Awdiejewka-Pieski, Diebalciewo. Uderzenie będzie skierowane tylko na Donieck. Celem Kijowa jest zdobycie znacznej części Doniecka szybkim uderzeniem na trzech kierunkach.

Tak ażeby Rosja nie zdołała zareagować i pomóc Noworosji. Takie uderzenie dużą ilością broni pancernej rozproszy i zlikwiduje oddzielne oddziały pospolitego ruszenia w ciągu dwoch, trzech dni.

Kijów postawił na zaskoczenie i szybkość. I na łotrostwo – jednostronnie zrywając „zawieszenie broni”. Dzisiejsze okropne ostrzały artyleryjskie Doniecka a także działania grup dywersyjnych przeciwnika potwierdzają to.

Bez Doniecka istnienie Noworosji jest niemożliwe. A Armia Noworosji nigdy i w żadnych okolicznościach nie będzie ostrzeliwać dzielnic mieszkalnych Doniecka tak jak robią to wojska karno-terrorystyczne jedino-Ukrainy. Tym samym nasi żołnierze będą mieli ograniczone możliwości zaopatrzenia w środki zwalczania ukraińskich oprawców jeżeli ci umocnią się w dzielnicach mieszkalnych Doniecka.

Dlatego jeżeli ukraińskim wojskom uda się wejść do Doniecka to Noworosja będzie miała nikle szanse przetrwania. Sytuacja jest ciężka, nię będę ukrywać”.

P.S.

Proszę o rozpowszechnianie tej informacji jak to możliwe najszerzej. Ażeby liberałowie i przedstawiciele „partii pokoju” medialnie nie zdołali przemilczeć tej informacji i żeby „góra” usłyszała.

SUPLEMENT – Noworosja – Duchowa Wojna (wyk. Żanna Biczewska)

https://www.youtube.com/watch?v=r_bCCQw45ys

Za: http://3rm.info/51988-novorossiya-pod-ugrozoy-unichtozheniya-vozmozhnyy-scenariy.html

Data publikacji: 21.10.2014

Przekład; RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.