Strona główna > Rosja > Ukraina – Nazistowscy zwyrodnialcy banderowscy obalili w Charkowie pomnik marszałka Żukowa

Ukraina – Nazistowscy zwyrodnialcy banderowscy obalili w Charkowie pomnik marszałka Żukowa

Ukraina – To można jedynie wyleczyć kałachem ! Nazistowscy zwyrodnialcy banderowscy obalili w Charkowie pomnik marszałka Żukowa !

Dobry banderowiec to wiszący banderowiec.
Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Ukrainę przejęli żydobanderowcy ! Żydzi szczują tych nazistowskich, banderowskich zwyrodnialców, których dziadowie walczyli po stronie faszystów, przeciwko Ruskim i przeciwko ruskiemu światu. No ale już niedługo potrwa ten chaos i bezprawie…

W Charkowie przedstawiciele Korpusu Narodowego obalili popiersie marszałka Związku Sowieckiego, Gieorgija Żukowa. Donosi o tym wydarzeniu telewizja «112 Украина».
Podkreśla się, że kilkudziesięciu nacjonalistów zorganizowało akcję protestacyjną. Po jej przeprowadzeniu radykałowie wyruszyli do stojącego nieopodal popiersiu Żukowa. Demonstranci przystąpili do pomnika, zarzucili na niego linę i zwalili monument na ziemię.
Pracownicy policji próbowali początkowo przeszkodzić radykałom ale później zdecydowali się odstąpić od tego zamiaru. Niektórzy ze stróżów porządku publicznego fotografowali zachodzące zdarzenie. W miejscu pomnika radykałowie umieścili flagę ukraińską.
Potomkowie ukraińskich nazistów pastwią się nad pomnikiem legendarnego marszałka.

Za: https://3rm.info/main/75779-jeto-lechitsja-tolko-kalashom-nacisty-banderovskie-vyrodki-snesli-pamjatnik-marshalu-zhukovu-v-harkove-video.html

2.06.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.