Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – NATO zbombarduje Donbass

Ukraina – NATO zbombarduje Donbass

Ukraiński deputowany mówi, że samoloty NATO przeprowadzą bombardowania Donbassu.

a1

Jedyne siły pokojowo-rozjemcze na które Ukraina powinna się zgodzić to są żołnierze krajów NATO. W programie telewizji „RADA” w ten sposób wypowiedział się były wiceszef kijowkiej bezpieki, SBU, deputowany ludowy Ukrainy z ramienia partii „Front Ludowy”, Andrij Lewus.

Według jego słów, Ukraina uzyska warunki parytetowe w rozmowach z Rosją tylko wtedy, kiedy Zachód wyśle swoje samoloty do bombardowania terytorium Donieckiej Republiki Ludowej i Ługańskiej Republiki Ludowej.

„We wszystkich konfliktach miało miejsce konkretne uczestnictwo kontyngentu NATO w operacjach pokojowo-rozjemczych. Teraz ostatnio to Syria, Libia dokładnie to samo. Na początku dostarczono broń demokratycznym rebeliantom a następnie już przyleciało lotnictwo.

To jest akurat ta czerwona linia do której powinniśmy dążyć ażeby nie zamrozić konfliktu. Pierwszy krok to broń, drugi krok to udział kontyngentu pokojowo-rozjemczego, ale nie ONZetowskiego, kontyngentu krajów-sygnatariuszy porozumienia budapeszteńskiego czyli Wielkiej Brytanii i USA.

To nie fakt, że będzie III Wojna Światowa. Kiedy już dojdziecie do punktu, że to możliwe to my będziemy rozmawiać na równym poziomie. Wszyscy się zatrzymają. I wtedy juz mogą przyjechać siły pokojowo-rozjemcze ONZ” – mówi Lewus.

Za: http://3rm.info/main/55207-ukrainskiy-deputat-samolety-nato-provedut-bombardirovki-donbassa.html

Data publikacji: 28.02.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *