Strona główna > Ukraina > Ukraina nas prowadzi. Nie obijajmy się, ale idźmy za jej przykładem!

Ukraina nas prowadzi. Nie obijajmy się, ale idźmy za jej przykładem!

Ukraina w czołówce.

Ukraina jest liderem w wykuwaniu prawdziwej demokracji, dając ludziom to, czego naprawdę chcą i potrzebują.

Dla wielu znanych powodów Ukraina jest zwana bananowa republiką – bez bananów. To prawda, jest to żałosna kraina rządzona przez skorumpowanych i zbrodniczych oligarchów, poumieszczanych w korycie – zawierającym resztki bogactw Ukrainy – przez Globalnych Władców, i jest obecnie w kompletnej rozsypce gospodarczej i stanie upadłości.

Można by powiedzieć, że to wszystko zostało zrobione z pomocą jednej rozmowy telefonicznej i torby ciasteczek. Ministrowie Ukrainy są mianowani przez tych oligarchów, którzy sami są kukiełkami międzynarodowych sepów. Wszystko to jest PRAWDĄ.

Niemniej jednak, w ostatnim czasie, po cichu, bez publicznego rozgłaszania, ukraiński przywódca wykonał ruch, który, mamy nadzieję, zwiastuje godny naśladowania trend przez inne, znacznie większe bananowe republiki prowadzone przez międzynarodowe sępy. Mianowano zatem, zastępcą ministra spraw wewnętrznych, Anastasie Deeva, 24-letnia kobietę, której jedynym doświadczeniem w czymkolwiek, co mogłoby być uznane za tzw. usługi publiczne, jest udostępnianie swych NAGICH ZDJĘĆ światu. A jest na co popatrzeć! Ona była krytykowana za jej domniemany drogi „smak w zachodnich markach odzieżowych.” To chyba jakaś ściema, ponieważ trudno zauwazyc jej, jakiekolwiek upodobania co do stroju, z jej zdjęć.

a

 

Anastasia Deeva

Anastasia Deeva

Ona jest obecnie zastępcą ministra spraw wewnętrznych do integracji z UE. Jej szef, Arsen Awakow odrzucił wszelka krytykę jej mianowania jako „fanatyzm” i „dyskryminacje z powodu wieku”. Urzędnicy UE z niecierpliwością czekają na interakcję z nią tak częste, jak to jest możliwe, i na pewno nie zgadzają się z tymi, którzy krytykują wybór Avakova.

Dlaczego nie pomyśleć o zrobieniu czegoś takiego w USA lub Wielkiej Brytanii? Ponieważ tak naprawdę to w ogole NIE MA ZNACZENIA, kto jest powołany do czytania z z teleprompterow, temu też, czemuż nie wybierać polityków, którzy są przynajmniej „przyjemni dla oka”? Codzienne oglądanie TV zajmuje dużo więcej czasu, w większości zachodnich rodzin, niż rozmawianie ze sobą i swoimi dziećmi, i nieporównywalnie więcej czasu niż czytanie lub po prostu zastanawianie się nad czymś.

Dlaczego zatem nie poprawić komfortu oglądania TV, zwłaszcza w programach informacyjnych, z politykami, którymi niech będą mężczyźni i kobiety o wybitnych właściwościach fizycznych? Obywatelu Amerykaninie, wolałbyś raczej widzieć to?

a
Czy też to?

Anastasia Deeva
Anastasia Deeva

Obywatele Europejczycy, czy nie macie już dość oglądania tego?

a

Angela Merkel

Ukraina nas prowadzi. Nie obijajmy się, ale idźmy za jej przykładem. Z doświadczenia Trumpa w prowadzeniu konkursu na Miss America, wygląda na to, że jest on dobrze przygotowany do zmiany kursu w mianowaniu jakiś przyzwoicie wyglądających kobiet, dla odmiany . Nie bądźmy seksistami i wymagajmy podobnie wysokich standardów dla mianowanych mężczyzn.

Nie takie gęby jak ta:

a
Szkoda, ze wielu przystojnych mężczyzn, jak James Caviezel, nie jest zainteresowana przyjęciem nominacji politycznej:

a
Z pewnością jednak jest wielu innych, bardzo dobrze prezentujących się mężczyzn, którzy nie mają takich samych zastrzeżeń etycznych jak James Caviezel. Ogłoszony konkurs na ‚Mistera Ameryki ‚ natychmiast by dostarczył w bród nowych kandydatów.

ZRÓBMY Amerykę piękna na nowo!!!

Źródło: http://www.deliberation.info/ukraine-leads-way/

Tłum. Renata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *