Strona główna > NWO > Ukraina-MK Ultra czyli gra z ludzką naiwnością

Ukraina-MK Ultra czyli gra z ludzką naiwnością

a0000Ukraina-MK Ultra: Ukraina, Wenezuela i podsłuch Merkel,czyli gra z ludzką naiwnością.

Tylko dla was prawda o podprogowym systemie tworzenia konfliktu.

Ukraina w ogniu manipulacji :

Pamiętacie film „Jestem Ukraińcem”,został on wprowadzony do internetu na całym świecie i ten dzień stał się wirusowym elementem zapalnym gwałtownego protestu w Kijowie?

Wideo wygląda bardzo realistycznie i ekscytująco dla niezorientowanego w jego prawdziwych intencjach widza …

Przypominam wam, że w filmie mówi dziewczyna (nastolatka), która jest również bardzo atrakcyjna (co wpływa na zaufanie):

„Jestem Ukrainką, urodziłam się w Kijowie. Teraz jestem z innymi na Majdanie, w centrum miasta.  Chcesz wiedzieć, dlaczego tysiące ludzi w moim kraju wyszło na ulice? (Nakaz autorytatywny- obudź ciekawość, co takiego spotkało tą miła dziewczynę – nie pomyślisz o narodzie…)

Jest tylko jeden powód: chcemy być wolni od dyktatury, chcemy być wolni od polityków, którzy tylko pracują dla siebie, chcą strzelać i krzywdzić ludzi, zaoszczędzać na naszym życiu pieniądze, budować za nie swoje rezydencje.
(Nakaz autorytatywny – wskaż winowajcę – negowanego społecznie i negatywny motyw ich działania)

Lubię tych ludzi, którzy są tutaj, którzy mają godność i są odważni, aby żyć normalnie. Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, ale ci w naszym rządzie są barbarzyńcami. To nie jest Związek Radziecki.
(Nakaz autorytatywny – wskazanie przyjaciela i agresora)

Chcemy być wolni. Wiemy, że może jutro będziemy mieli telefon, mamy połączenie z Internetem. A może policja będzie nas zabijać jednego po drugim… Będzie ciemno.

Dlatego proszę was teraz, pomóżcie nam. Mamy wolność w naszych sercach. Mamy wolność w naszych umysłach. Teraz proszę was o rozprzestrzeniania tej wolności w naszym kraju. Możemy tylko pomóc znajomym opowiadając tą historie, po prostu dzielmy się tym filmem. Proszę, podziel się nim, porozmawiaj z przyjaciółmi, rodziną i swoimi władzami i pokaż nam, że nas wspieracie. ”

(New Age + MK Ultra: mamy – powtórzenie, pomóżcie – nam, informacja nakazu – przekazujcie kłamstwo dalej. New Age – zauważmy,że sekty, kościoły zawsze wyrażają następująca regułkę : porozmawiaj z rodziną, przyjaciółmi: jesteśmy Twoimi przyjaciółmi,zaufaj tym słowom, umysł, serce …)

W chwili, kiedy piszę ten artykuł, film miał prawie 10 milionów wyświetleń. Oficjalne media w Polsce, Niemczech, Rumunii…, Podobnie jak w innych publikacjach „umieściły bota” przekazując podprogowy komunikat :”niepokój”.

Oto, na przykład, tytuł oficjalnej publikacji na stronie Telewizji Romania TV: „Głos Rewolucji: Ukrainka przekazuje emocjonalny komunikat o krwawych walkach na Ukrainie – wideo”. Może, masz ochotę płakać wraz z nią i całą Ukrainą…

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten film, zdałem sobie sprawę, że jest to czysta podprogowa propaganda … Co się za nią kryje?

Po pierwsze, spójrzmy, kto wysłał film: użytkownik o nazwie „Whisper Roar”, który w rzeczywistości jest częścią zespołu produkcyjnego filmu dokumentalnego: ” A Whisper to a Roar „, zainicjowanego i wspieranego przez Moulay Hicham.

(Ben Moses i producent Larry Diamond, członek Council on Foreign Relations, wpływowego amerykańskiego think tanku powiązanego z Departamentem Stanu USA)

Inne dokument tego użytkownika przedstawiają „walki o demokrację” działaczy w Egipcie, Malezji, Ukrainie, Wenezueli (tak, tak wy wiecie to od wczoraj – filmy powstają od trzech miesięcy) i Zimbabwe.

The 27th Indonesia Update Conference 9-10 October 2009

Wszystkie strony YouTube o drużynie „Whisper do Roar”, ukazują, że „demokratyczna walka” został zainspirowana pracą Larryego Diamonda z Stanford University.

Larry Diamond jest członkiem Rady Stosunków Zagranicznych (CFR – Council on Foreign Relations), i twórcą oficjalnej strony organizacji foreignaffairs.com. Teraz wszystko zaczyna się wyjaśniać.

W artykule w 2009 roku (WSO, Council on Foreign Relations, lider „świata okultyzmu”), czytamy: Council on Foreign Relations jest ważną częścią Occult World, będącego elementem kreacji „nowego porządku świata”.

c

Ale to jeszcze nie wszystko. Larry Diamond jest członkiem National Endowment for Democracy (NED), która jest uważana przez wielu za „instrument obywatelskiego” ramienia CIA służącego organizowaniu zamieszek na całym świecie od 1983 roku.

Również pod auspicjami NED, Larry Diamond odegrał ważną rolę w organizowaniu „Arabskiej Wiosny” kilka lat temu.

W wywiadzie w „Huffington Post”, twórca filmu „Jestem Ukraińcem” przyznał, że udał się na Ukrainę, aby zrobić film dokumentalny o demokracji, zanim jeszcze rozpoczęły się protesty. Wszystko, więc kierowane jest przez: CFR, Occult World, NED i CIA …

W artykule z 17 lutego 2014, Paul Craig Roberts ma jednoznaczne dowody, że ukraińscy protestujący byli finansowani przez USA i wysłanników UE, otrzymując około 15-20 euro na dzień protestu.

27 stycznia 2014, podano, że Soros tworzy przemocy na Ukrainie poprzez członków grupy Spilna. Z kolei głównym elementem utopienia gospodarczo Ukrainy jest pomoc finansowa z MFW i EU zaproponowana przez George Osborne’a.

Technologia manipulacji społeczeństwem jest bardzo prosta tworzymy dwie sprzeczne i negatywnie spostrzegane frakcje dzielące społeczeństwo: X (Janukowicz) i Y (Tymoszenko) wybierając jakąkolwiek opcje automatycznie wybieramy niewłaściwą stronę konfliktu, i w niemy sposób opowiadamy się za niezgodną z naszym sumieniem opcją.

d

Zakładając, że negujemy frakcję X , automatycznie wybieramy frakcję Y jako mniejsze zło… Jest to brak elementarnej logiki i wiedzy o sposobach manipulacji ludzkimi wyborami i odruchami .

Ten sam proces uniemożliwił ludziom opowiedzenie się za wprowadzeniem prawdziwej niezależnej władzy również w Polsce w okresie tzw.: transformacji ustrojowej.

Podobnie wygląda sprawa wyborów gdzie w okresie między kolejnymi wyborami trwa cicha indoktrynacja za pomocą zasad technik manipulacji: powtarzanie nazw tylko partii rządzących, kreowanie przeświadczenia, iż wybór ograniczony jest tylko do partii ujmowanych w statystykach i sondażach – faktem jest,iż firmy będące elementem kreacji społecznych zachowań są zależne pośrednio od partii politycznymi i związanymi z nimi fundacjami… Warto przypatrzeć się wyborom z 2007 roku, aby zrozumieć ten proces.

Wybory 2007  r : http://popisowy-przekret.blogspot.com/2012/05/jak-zmanipulowano-wybory-2007.html

Kreacja tezy i antytezy jest kluczem podziału ,który osłabia i niszczy grupę konfliktami i tematami zastępczymi będącymi elementami sensacji, podziału i kontrowersji: aborcja, eugenika, invitro, religia, seks, homoseksualizm, pedofilia, gender…

Idiota zajęty walką o życie i zarobek, zdemoralizowany nałogiem i tanią rozrywką, zmanipulowany i podminowany medialną nagonką nie zwraca uwagi na elementy ekonomiczne, społeczne i socjalne państwa obniżając swoje własne jestestwo do prostych form zwierzęcej egzystencji i demoralizacji .

Możecie odrzucić to, co zostało tutaj napisane lub zastanowić się nad otaczającym was światem iluzji … Wiedza może zniszczyć podziały, mury i kraty, a wtedy nikt was nie sprowokuje nie staniecie ani za Kaczyńskim, ani za Tuskiem, ani za kościołem… Pójdziecie własną drogą, każdy do swoich zajęć …
To jedyny klucz do obalenia pasożyta hierarchii i manipulacji …

Szykuje się nam kolejny proces manipulacji – utrudnienia komunikacyjne związane z chęcią odebrania ludziom form szybkiego kontaktu – manipulacja regionalna i podział nasłuchu.

Pamiętacie cyrk z podsłuchem Merkel – to był cyrk – służący powstaniu idei Paneuropejskiego internetu – oddzielnego od struktury obu Ameryk i reszty świata, co odetnie Europę od świata, stawiając nas w jednej linii z Chińczykami …

P.s. Na zdjęciu dokument znaleziony przy snajperzy… Polskie i światowe media kryją zabójców, manipulacje i prawdziwe oblicze wydarzeń… Czy kłamcy mają prawo żyć?!

a000

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.