Strona główna > Rosja > Ukraina – Marsz LGBT w Kijowie !

Ukraina – Marsz LGBT w Kijowie !

W stolicy Ukrainy w odbyła się w niedzielę kolejna demonstracja środowiska aktywistów homoseksualnych i transseksualnych określana mianem „marszu równości”.

Według agencji informacyjnej UNIAN w manifestacji wzięło udział około 6,3 tys. homoseksualistów, transseksualistów i osób sympatyzujących z ich postulatami. Portal Korrespondent.ner pisze nawet o 8 tys. uczestników demonstracji. Jej uczestnicy skandowali hasła: „Nasza tradycja to wolność”, „Prawa człowieka ponad wszystko”, „Moje miasto – miastem wolnych”. Gdy tylko „marsz równości” ruszył, w kierunku jego mieszkańców rzucił się mężczyzna, który został zatrzymany przez policję. Manifestacja była osłaniana przez znaczne siły policyjne, w tym policję konną. W niektórych miejscach rozstawiono płoty z metalowej siatki.

Poparcie dla kijowskiego „marszu równości” wyraziła ambasada USA na Ukrainie. W marszu osobiście uczestniczył ambasador Kanady Roman Waszczuk. Trzymał flagę Kanady przedstawioną w tęczowych barwach ruchu LGBT. Jak poinformowali organizatorzy w manifestacji, brała w niej udział także grupa żołnierzy-homoseksualistów. Był wśród nich mężczyzna w koszulce ze znakiem batalionu „Donbas”.

Organizatorzy zapraszali na swój marsz także prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, ten poprzestał jednak na wydaniu oświadczenia, iż stoi na straży prawa do wolności zgromadzeń dla wszystkich obywateli Ukrainy. Wezwał policję by nie dopuściła do starć między uczestnikami

W centrum miasta, gdzie odbywał się „marsz równości” zebrało się także kilkuset aktywistów organizacji nacjonalistycznych i konserwatywnych. Towarzyszyli oni następnie manifestacji homoseksualnej wraz ze swoimi transparentami, wykrzykując zza kordonu policjantów krytyczne wobec ruchu LGBT hasła.

Ukraińska policja poinformowała, że zatrzymała 9 osób, podejrzanych o przygotowywanie „prowokacji” przeciw „marszowi równości”. Podejrzani zostali zatrzymani wraz ze „sprzętem”, który miał zostać wykorzystany przeciw uczestnikom demonstracji, w komunikacie nie skonkretyzowano jednak jaki to sprzęt. Wobec zatrzymanych wszczęto postępowanie z paragrafu kodeksu karnego mówiącego o chuligaństwie z użyciem broni na amunicję ostrą i inne rodzaje amunicji. Zatrzymanym grozi kara 3-7 lat pozbawienia wolności. Zatrzymani mają 18-48 lat.

Po zakończeniu marszu jego uczestnikom udało się spokojnie rozejść do domów.

Czytaj także: W paradzie LGBTQ w Tel Awiwie wzięło udział ćwierć miliona osób

https://www.youtube.com/watch?v=LY7pE7HXyYs

unian.net/korrespondent.net/kresy.pl

Za: https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/marsz-lgbt-w-kijowie/

23,06.2019

3 thoughts on “Ukraina – Marsz LGBT w Kijowie !

 1. Jak widać AdRo203 przyklaskuje im!!!
  Za każdym razem, kiedy MY używamy skrótu „lgbt” – ONI osiągają swój cel…
  Przestańmy legitymizować homo-terror przez bezrefleksyjne powtarzanie jak papugi skrótu „LGBT” ! Propozycja: (skuteczne, nic nie kosztuje, należy stosować od zaraz!)

  Po pierwsze: Przetłumaczmy to na polski, bez upiększeń:
  Lesbijki-Pederaści-Transwestyci-Obojnacy, czyli po polsku: LPTO!
  (Obojnactwem określa się zaburzenie różnicowania płci)
  Powtarzam: LPTO!
  Niech każdy powtórzy to 20 razy i zapamięta!

  Przy każdej okazji, gdy padnie w publicznej przestrzeni homo-wytrych „LGBT” – czyli produkt marketingowy wymyślony specjalnie dla prania mózgów i budowania akceptacji dla homoseksualistów i ich peryferiów – NALEŻY GRZECZNIE PRZERWAĆ I ZAPYTAĆ, czy chodzi o „LPTO”?

  Po czym wyjaśnić znaczenie skrótu po polsku: „Lesbijki-Pederaści-Transwestyci-Obojnacy”.
  Zwróćmy uwagę, że kluczowe jest nie tylko spolszczenie, ale zastąpienie angielskiego słowa „GAY” – polskim „pederastą”, ewentualnie „homoseksualistą”!

  „Gay” – to po angielsku „wesoły, radosny”.
  Zastąpienie słowa „homosexual” przez „Gay” – było świadomym zabiegiem kilkadziesiąt lat temu – dla złagodzenia wizerunku pederastów w USA.

  Dlatego czas odwrócić proces prania mózgów przez kartel tęczowego homo-terroru i zacząć używać adekwatnej nomenklatury: nie „LGBT” – tylko: „LPTO” (Lesbijki-Pederaści-Transwestyci-Obojnacy).

  Tak wiele i tak niewiele. Nic nie kosztuje. Od czegoś trzeba zacząć!
  Łowca pedałów
  Za: https://dorzeczy.pl/105258/Maciej-Musial-poparl-Parade-Rownosci-Jak-to-godzisz-ze-swoja-wiara.html?fbclid=IwAR2cFiXNYHf8ywhF9xSLLxx_8vKKplpFxctc48_QEzSdH_c7pcypRyv0yYk

  Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2019/06/uwaga-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.