Strona główna > Ukraina > Ukraina – Majdan w istocie był neo-bolszewią

Ukraina – Majdan w istocie był neo-bolszewią

Rewolucja na Majdanie w Kijowie i jej skutki przypominają mi trochę rewolucję bolszewicką w Piotrogrodzie w 1917 roku. Chociaż cele tej rewolucji ukraińskiej i tej bolszewickiej są różne, ale są także i podobieństwa. Bolszewicy mieli wszędzie w Rosji i na Ukrainie w 1917-1919 roku wsparcie żydowskich kahałów na prowincji.

a3

Politbiuro Lenina było pobudowane na z rewolucyjno nastawionych żydków miasteczkowych, którzy generalnie wstępowali do CZEKI, która terroryzowała Rosjan wszystkich warstw społecznych. Na Majdanie w Kijowie w rewolucji antymafijnej brali udział młodzi Ukraińcy, którzy powyżej nosa mieli herszta Janukowycza i jego mafioso donieckich.

Ale naczelny Żydek, który ukrywa swoje prawdziwe pochodzenie Petro Poroszenko, dosyć umiejętnie wykorzystał w swoim celu ekstremistów banderowskich „Swobody” i „Prawego Sektora”. Poroszenko-Waltzman sam nie uczestniczył na wszelki wypadek w negocjacjach z prezydentem Janukowyczem, bo nie był pewny zwycięstwa powstańców.

Dużo rzeczy na Majdanie załatwiał super aktywny żydek miasteczkowy Paszynśkyj, prawa ręka żydka dniepropietrowskiego Turczynowa – pasterza baptystów Ukrainy. Po rewolucji banderowcy „Swobody” i „Prawego Sektora”, którzy współpracują z rosyjskimi służbami specjalnymi FSB, doprowadzili do wojny na Donbasie, aby za pomocą wojny dojść do władzy w Kijowie. Ale żydkowie ukraińscy okazali się sprytniejsi, bo p.o. prezydenta na Ukrainie został Turczynow, a szefem administracji prezydenckiej został stuprocentowy żydek Paszynśkyj. Ale potem do władzy prezydenckiej na Ukrainie dopuszczono oligarchę czekoladowego Poroszenkę. Dobrze grał rolę ukraińskiego patriotę w koszulce ukraińskiej.

Premierem Ukrainy po Majdanie został premier Jaceniuk, też żydek w koszulce ukraińskiej. Obaj znają perfekt język angielski i znajdują wspólną mowę z bankierami amerykańskimi, gorzej jest z carem rosyjskim Putinem. Ale Poroszenko nadal ma w rosyjskim Lipiecku swoją fabrykę czekolady mimo sankcji zachodnich w handlu z Rosją. Wojna wojenką, ale interesy interesami.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

SUPLEMENT ODREDAKCYJNY W-P

Nowy hymn państwowy Chazaro-Ukrainy.

https://www.youtube.com/watch?v=WTRut43gxIE

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2444:lubaski-majdan-w-istocie-by-neobolszwi

Data publikacji: 19.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *