Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Laszko mówi : Poroszenko spala poległych żołnierzy

Ukraina – Laszko mówi : Poroszenko spala poległych żołnierzy

Ukraina – Rozliczenia ” swidomych „. Laszko mówi: Poroszenko spala ukraińskich żołnierzy w niemieckim kremarorium a straty w Operacji Antyterrorystycznej wyniosły ponad 8000 zabitych żołnierzy.

ada

Przywódca Partii Radykalnej Ołeh Laszko zwrócił się do społeczeństwa z oświadczeniem w którym oskarżył prezydenta Ukrainy i ministra obrony o zbrodnie przeciwko własnym żołnierzom. Poroszenko i Gielietiej bezczelnie łżą ukrywając ponad 8000 poległych w Operacji Antyterrorystycznej. Te chłopaki oddały swoje życie za nich, za kraj, za swój naród. Ale żadnej wdzięczności i szacunku od naszych władz ani oni ani ich bliscy nie doznali. Co więcej, okazuje się, że Poroszenko spala naszych bohaterów, jak jakieś psy, w niemieckich krematoriach. Weszła w moje posiadanie fotografia pochodząca z satelity wywiadowczego, na której wyraźnie można zobaczyć polowe krematorium obok szpitala wojskowego w strefie Operacji Antyterrorystycznej koło Nowoajdara. Jak mi wyjaśniono, to krematorium zostało nam przekazane przez Niemcy. W jakim celu? Co ono robi w strefie Operacji Antyterrorystycznej? Ilu naszych chłopców anonimowo poszło w niebo przez ten niemiecki komin?

Ja i moja partia żądamy:

1-Natychmiast wstrzymać pracę krematoriów i zwrócić bliskim ciała poległych żołnierzy.

2-Prezydent powinien natychmiast wyjaśnić tę sprawę i przeprosić rodziny poległych.

3-Rodzinom poległych żołnierzy trzeba dać wszystkie zadośćuczynienia, wszystkie pieniężne wypłaty.

4-Ministerstwo Obrony powinno podać prawdziwą liczbę naszych strat. Mamy prawo poznać nazwisko każdego bohatera.

5-Zdymisjonować ministra obrony W. Gielietieja

Ołeh Laszko, ludowy deputowany Ukrainy, przywódca Partii Radykalnej.

Za: http://3rm.info/50832-razborki-svidomyh-lyashko-poroshenko-szhigaet-ukrainskih-soldat-v-nemeckih-krematoriyah-poteri-ato-sostavili-8000-boycov.html

Data publikacji: 13.09.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *