Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Żydo-banderowskie krwawe pieniądze

Ukraina – Żydo-banderowskie krwawe pieniądze

Ukraina – Krwawe pieniądze. Żydo-banderowcy organizują wycieczki do strefy ATO za 1700 hrywien. Eduard Basurin: zagraniczni turyści za 1700 hrywien mogą napawać się widokiem jak kijowscy oprawcy ostrzeliwują mieszkańców Donbasu.

a2,2

Dowództwo Sił Zbrojnych Ukrainy organizuje dla zagranicznych turystów wycieczki w strefę ATO, poinformował dzisiaj dziennikarzy zastępca ministra obrony Donieckiej Republiki Ludowej, Eduard Basurin.

„Nasz wywiad ustalił fakty organizowania przez dowództwo 58 OMBR wycieczek w strefie ATO dla zagranicznych obywateli, którzy przyjechali na Ukrainę w normalnych celach” – powiedział Basurin.

Według Basurina koszt przeglądowego objazdu w strefie działań bojowych wynosi 1700 ukraińskich hrywien. W szczególności zauważa się, że wczoraj pozwolono zagranicznym obywatelom na obecność podczas ostrzeliwania z ZU-23 i moździerzy 13 OMBR z pozycji północno-wschodniej Awdiejewki.

„W ten sposób ukraińscy wojskowi nie tylko zbierają dodatkowe środki na operację represyjną ale i zarabiają na życie. Nie wykluczone, że wyższemu dowództwu o wycieczkach nic nie wiadomo albo odwrotnie, śmierć zagranicznych obywateli jest korzystna dla ukraińskiego dowództwa w związku z czym sankcjonuje ono podobne wycieczki” – podkreślił przedstawiciel sztabu armii Donieckiej Republiki Ludowej.

ŻYDOWSKI BIZNES

Źródło: http://www.novorosinform.org/news/id/49175

Za: http://3rm.info/main/61938-dengi-na-krovi-zhidobanderovcy-provodyat-ekskursii-v-zonu-ato-za-1700-grn.html

Data publikacji: 14.03.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.