Strona główna > NWO > Ukraina: Koniec Gry

Ukraina: Koniec Gry

Na jednym poziomie widzimy toczącą się na Ukrainie walkę o terytorium pomiędzy UE, USA i Rosją, obejmuje ona  rządy, agencje wywiadowcze, korporacje i banki ale na wyższym poziomie, który jest poza zasięgiem rządów czy krótkowzrocznych mediów, tam gdzie zasiada elita ponadnarodowej globalnej finansjery, tam widać każdy konflikt jako okazję do negocjacji i kreowania zmian.

article-20140203-StreetGazette-Yatsenyuk-Kerry

 Ich negocjacje tworzą ujednoliconą geopolityczna strukturę współpracy między wrogami, tworząc nowe koalicje, tworzą silniejszą strukturę niż w poprzedniej konstrukcji.

Na przykład, banki i korporacje (Standard Oil, ITT, IBM, itp.), które wspomagały obie strony konfliktu podczas drugiej wojny światowej, znacznie zwiększyły rynek sprzedaży swoich towarów po wojnie  (Europa i USA).

Rząd USA, zadbał o to w swoich wysiłkach do odbudowani Europy. Po II Wojnie Światowej, sama Europa rozpoczęła tworzenie obecnej Unii Europejskiej,  jest ona ogromną biurokracją obejmującą cały kontynent.

To jest zasada Globalistów: prowokować konflikty, w celu stworzenia większych struktur współpracy a następnie, kontrolować te struktury współpracy. W ten sposób, można umieścić więcej ludzi, gruntów, zasobów i stanowisk pracy pod jednym  parasolem.

Jest to możliwe tylko wówczas, jeżeli żadna ze stron konfliktu, nie odmawia współpracy w budowaniu nowych mostów, w innym kierunku system tworzony przez Globalistów nie działa, kierunkiem zmian jest zdobywanie nowych sojuszników. Zatem, jeżeli  Rosja czy USA, powiedzą  „nie” budowaniu nowych struktur współpracy (zarówno za otwartymi, jak i za zamkniętymi drzwiami),  celem Globalistów będzie dążenie do dalszego chaosu i destabilizacji.

maxresdefault

Aż któraś ze stron ulegnie i dołączy do klubu. Sojusz ale tylko na drodze we wskazanym kierunku – taka jest polityka Globalistów. Celem Globalistów jest stworzenie jednego narodu, bez granic, ze wspólnym systemem monetarnym, skonsolidowaną władzą i bogactwem.

Można nazwać Globalizm: socjalizmem, komunizmem, faszyzmem, korporacjonizmem, liberalizmem i jakkolwiek inaczej. Każda z tych nazw  zawiera ziarno prawdy, ale tak naprawdę, celem Globalizmu jest po prostu władza. Absolutna władza.

Muszą być jednak pewne kwestie na które obie strony konfliktu się nie zgadzają. Muszą być różnice. I te kwestie muszą być gorące. Wystarczająco gorące, by zebrać zwolenników, którzy będą gotowi pójść na barykady.

Dlatego, jest to rodzaj szaleństwa, że Globalizm musi robić swoją metodyczną pracę w ukryciu. Jeśli Ukraina będzie przestrzegać planu, pod koniec konfliktu, USA i Rosji będą kipieć na siebie. Następnie  pojawi się negocjator,   może ktoś z obozu Rockefellera?

I na zamkniętym spotkaniu, powie, „Chłopcy, uspokójcie się. Mamy plan. A w tym planie, każdy wygrywa. Nikt nie wróci do domu z pustymi rękami. Spójrzcie. Spójrzcie na to. I na to. I na to… „

Następnie nowa struktura współpracy będzie większa niż podczas poprzedniej konstrukcji. I będzie to dobrze wyglądać.

Ale motywem głównym zażegnania konfliktu na Ukrainie będzie przeprowadzenie kolejnego  kroku w kierunku zespawania planety w jeden ogromny system zarządzania – Nowego Porządku Świata.

download-640x240

David Rockefeller napisał w swoim pamiętniku w 2003 r.:

„Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżenie, to jestem winny i jestem z tego dumny”.

Michał KK

Źródło: jonrappoport.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.