Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Kijowska junta składa ofiary z Ukraińców

Ukraina – Kijowska junta składa ofiary z Ukraińców


Kredo kijowskiej junty: składanie ofiar z ludności Ukrainy.

Zdobywszy władzę za pomocą przelewu krwi, oszustwa i przekupstwa, obecni władcy Ukrainy nie brzydzą się żadnymi środkami żeby intensyfikować wojnę domową na Ukrainie.

Jesienią 2013 roku na euromajdanie zorganizowano rzeź „niewiniątek”, następnie zastrzelono parę majdaniarzy i zainscenizowano medialne błazeństwa z „pobitą” wariatką, dziennikarką Czornowił i z „oderżniętym” uchem Bułatowa. Zimą na Majdanie bito i torturowano pracowników Ministerstwa Spraw Wewnętrznych a dzień przed przewrotem państwowym „niczyi” snajperzy rozstrzeliwali ludzi po obu stronach konfrontacji.

a95

Po zwycięstwie euro-sił strefa terroru i chaosu na Ukrainie znacznie się rozszerzyła pod względem geograficznym. Wiosną jeszcze nie było zbrojnego pospolitego ruszenia a już krwawe akty terrorystyczne miały miejsce na południowym wschodzie kraju, w Odessie, w Mariupolu, w Sławiańsku.

Za każdym razem kiedy ukraińskim władzom potrzebny był formalny pretekst do kolejnego masowego mordowania mieszkańców Donbassu i ofensywy na Doniecką Republikę Ludową i Ługańską Republikę Ludową, działają one według schematu.

Dokonuje się nagłośniona tragedia w której giną dziesiątki cywilnych mieszkańców. Następnie ukraińskie gadające głowy oskarżają o tę tragedię Federację Rosyjską i Noworosję, następnie wtórują im zachodnie media (czasami wykazując się rażącym brakiem profesjonalizmu kiedy rozpoczynają swoje „lamentacje” nad zabitymi kilka godzin przed zaistniałym zdarzeniem).

Następnie „społeczność międzynarodowa” wyraża głębokie zaniepokojenie a ukraińskie wojska ruszają do ofensywy. Tak było z malezyjskim samolotem, tak było z autobusem w Wołnowacha, tak jest z ostrzeliwaniem „Gradami” mieszkalnych dzielnic Mariupola.

Jednocześnie, jak to absolutnie prawdziwie powiedział w ONZ w dniu 26 stycznia wysłannik Rosji, Witalij Czurkin, ani Ukraina ani „cywilizowany świat”, nie tylko nie badają tych prowokacyjnych aktów terrorystycznych, nie tylko z uporem nie zauważają dowodów świadczących o udziale w ich organizacji armii ukraińskiej, ale i wykazują zadziwiającą selektywność odmawiając zauważenia nie mniej krwawych i tragicznych wydarzeń, które są dla Donbassu codzienną rzeczywistością.

——————————————————————————————————-

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

http://youtu.be/LKH2tNQ8p2k

Nawet tutaj,  w Donbassie, jest strasznie z powodu tego masowego składania ofiar. Statystyki pokazują, że w jednej tylko Donieckiej Republice Ludowej łącznie w ciągu jednego dnia artyleryjskich ostrzałów, prowadzonych przez Siły Zbrojne Ukrainy, ginie więcej cywilnych obywateli niż w tragedii w Wałnowacha.

Trudno uwierzyć ale kijowska junta już postawiła krzyż na ludności Donbassu i milcząco zaakceptowała masowe mordy nie tylko powstańców pospolitego ruszenia ale i dzieci, starców i kobiet.

Tragedia polega na tym, że ukraińscy kaci to zaledwie marne sługusy zachodnich obłudnych błaznów. „Demokratyczny” Zachód do połowy ubiegłego wieku organizował ludobójstwo rdzennej ludności Indii, Chin, Afryki, Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. W czasach współczesnych „demokraci” mogą za jednym zamachem unicestwić dwa centra handlowe a nawet zbombardować cały kraj.

I oni świetnie wiedzą, że zachodni kołtun już ma wszczepioną tolerancję wobec „krwawych spektakli” w innych krajach. Tym bardziej, że dla „oświeconej” Europy i USA odróżniamy się od Zimbabwe i Kongo jedynie kolorem skóry.

Niestety, ukraińscy przywódcy nie rozumieją tego i raz za razem powielają zachodnie wzorce próbując usprawiedliwić swoje zbrodnie przeciwko ludzkości. Co za absurdalny przykład ograniczonego myślenia i całkowitego moralnego zwyrodnienia ażeby popełniać zbrodnie w celu uzasadnienia jeszcze większych zbrodni!

Przy czym, jak uczy nas doświadczenie ostatnich 9 miesięcy, z każdym atakiem rozpoczynającym się od popełnienia krwawego aktu terrorystycznego, następuje ciągle likalna klęska Kijowa, która kończy się nieustannym skamleniem oskarżającym Rosję, itd. A potem znowu nowy krwawy akt terrorystyczny i nowy atak.

To oczywiste, że Kijów nie tylko nie położy kresu tej haniebnej praktyce ale będzie ją jedynie intensyfikować. Charakterystycznym symptomem ograniczonego myślenia kijowskiej kamaryli, czy to jej zwierzchników i kierowników, jest intensyfikacja powtórzenia dobrze już znanego schematu – Wołnowacha, ostrzał przystanku przy ulicy Bosse w Doniecku i ostrzał przez artylerię rakietową Mariupola, miały miejsce w krótkich odstępach czasu.

Oznacza to, że w przyszłości podobne prowokacje będą jedynie zdarzać się coraz częściej. Kijów nadal będzie się uciekał do masowego składania ofiar ażeby zwrócić na siebie uwagę Zachodu i zaćmić swoje krwawe czyny w Donbassie. Od 20 stycznia kijowska junta rozpoczęła nowe, ogromne składanie ofiar z ludności, nazwane mobilizacją w trzech etapach. Dlatego jedynym sposobem powstrzymania tego działania jest polityczne i fizyczne zniszczenie junty. Niestety, żadnych politycznych lub dyplomatycznych środków wywierania wpływu na nich nie ma. Są tylko środki siłowe.

KARTAGINA MUSI BYĆ ZNISZCZONA!

a

Za: http://www.anna-news.info/node/28264

Data publikacji: 28.01.2015

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *