Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Heroje ATO czyli tradycja zarąbywania ludzi

Ukraina – Heroje ATO czyli tradycja zarąbywania ludzi

Oto jacy są prawdziwi heroje (bohaterowie – tłum.) ATO (tzw. operacja antyterrorystyczna w nomenklaturze syjonistycznych zamachowców czyli kijowskiej junty – tłum.)…I co z nim później zrobią..? Saakian chełpi się odrąbaną dłonią powstańca pospolitego ruszenia Donbasu!

Od Redakcji www.3rm.info – Często jesteśmy krytykowani, że publikujemy „brudny realizm”. Ale, bracia i siostry, my powinniśmy tak robić i mamy taki obowiązek żeby pokazywać prawdę, która często przyjmowana jest z trudnością. Ale teraz jest taki ten zły i okrutny świat…

Ale najstraszniejsze jest to, że prawosławny episkopat i prawosławni kapłani Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu zapewniają opiekę duchową tym banderowsko-faszystowskim oprawcom i katom. I bardzo się irytują kiedy chce się ich odsunąć od tego bezbożnego dzieła.

W tym przypadku żeby zrozumieć kto walczy przeciwko donbaskim Rosjanom to trzeba zobaczyć tych ludzi, którzy utracili wszelkie ludzkie oblicze i moralność. Obyś powstrzymał ich Panie!

———————————————————————————————————————–

W internecie pojawiła się fotografia znanego dniepropietrowskiego adwokata, bojówkarza ATO (tzw. operacja antyterrorystyczna w nomenklaturze syjonistycznych zamachowców czyli kijowskiej junty – tłum.), Edmonda Saakiana, w tradycjach zakazanego w Federacji Rosyjskiej ISIS, który z satysfakcją pozuje na tle samochodu i jego koła zapasowego do którego przymocowana jest odrąbana dłoń powstańca pospolitego ruszenia Donbasu. Wstrząsającą fotografią podzieliła się ze swoim facebookowym współrozmówcą żona tego bandziora, Swietłana Saakian, opatrując fotografię towarzyszącym komentarzem: „Oto on, z łapką powstańca na szczęście, tak jak uczyli amerykańscy instruktorzy”.

a

 

aa

a1

Za: http://3rm.info/main/65548-vot-takie-heroi-ato-i-chto-s-nim-potom-sdelayut-saakyan-hvastaetsya-otrublennoy-rukoy-opolchenca.html

Data publikacji: 8.12.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *