Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Grabież Ukrainy czyli ziemia na sprzedaż

Ukraina – Grabież Ukrainy czyli ziemia na sprzedaż

Grabież Ukrainy czyli ostatki na sprzedaż. Walcman (Poroszenko) zaczął zagadywać o sprzedaży ukraińskich wiejskich obszarów rolnych.

WESOŁEGO MAJDANU !!!
WESOŁEGO MAJDANU !!!

Prezydent Ukrainy Walcman – Poroszenko, na posiedzeniu Narodowej Rady Reform, wezwał do przedłożenia pod publiczną dyskusję kwestię sprzedaży ziem  należących do wiejskich obszarów rolnych.

Taką informację przedłożył litewsko – żydowski szef Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy, Aiwaras Abromavicius. Minister wyjaśnił, że sprzedaż ziem należących do wiejskich obszarów rolnych przyniesie „szalony” bodziec do aktywizacji gospodarki, stworzy nowe miejsca pracy, przyciągnie inwestycje i pozytywnie wpłynie na stabilizację pracy systemu bankowego.

Jak już informowano, utworzenie na Ukrainie rynku wiejskiej ziemi rolnej wielokrotnie odkładano. Obecnie obowiązuje, do 1 stycznia 2016 roku,  moratorium na jej sprzedaż. Przypomnijmy, że w grudniu 2014 roku żydowski premier Ukrainy Arsienij Bakai – Jaceniuk wyłączył z programu działania Rady Ministrów projekt ustawy o rynku ziemi.

a30

Za: http://3rm.info/main/56024-prodat-poslednee-poroshenko-zagovoril-o-prodazhe-ukrainskih-selhozzemel.html

Data publikacji: 1.04.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *