Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Do Europy w częściach

Ukraina – Do Europy w częściach

UkrainaUkraina – Do Europy w częściach. Informacja dla prawoseków i dla nac-gwardzistów.

Dnia 18.05.2014 ochotnicy pospolitego ruszenia z miasta Sławianska w trakcie nocnej operacji rozpoznawczej pod wzgórzem Karaczun, które jak wiadomo jest pod kontrolą ukraińskich żołnierzy i bojówkarzy na-gwardii (Gwardia Narodowa), odkryli około 180 ciał nac-gwardzistów z rozprutymi brzuchami.

Tylko nieco dalej, w rejonie cmentarza Troickiego, odkryto jeszcze 300 ciał, nie pochowanych, z rozprutymi brzuchami i bez organów wewnętrznych. W przeddzień wieczorem, w tym rejonie, zostały zaobserwowane przez lokalnych mieszkańców, samochody „Czerwonego krzyża”.

Trzeba przypomnieć, że jeszcze na początku maja pojawiły się doniesienia o tym, że w Donbassie, oprócz najemników z prywatnych firm wojskowych, na „pomoc” tymże najemnikom, prawosekom (Prawy Sektor) i Armii Ukraińskiej, pojawili się zagraniczni lekarze ze specjalistycznym sprzętem. Pobierają oni organy od zabitych a nawet od ciężko rannych żołnierzy. Także w regionie pojawiła się zauważalna liczba samochodów inkasacyjnych i pogotowia ratunkowego z kijowskimi numerami a wykorzystywanie ich zgodnie z ich przeznaczeniem budzi poważne wątpliwości.

Interesujące informacje spływają ze szpitali w których lokowani są ranni żołnierze Armii Ukraińskiej, bojówkarze nac-gwardii i Prawego Sektora. W tych instytucjach pojawili się nowi specjaliści-chirurdzy, w dużej części zagraniczni. Ale główne kuriozum polega na tym, że oni zajmując się ciężko rannymi przedstawicielami nac-gwardii i Prawego Sektora, robią dodatkowe analizy, które nie są konieczne przy leczenie tych urazów a wielu rannych wysyła się na „leczenie” do Kijowa i Dniepropietrowska, jednocześnie zabierając kompletną, towarzyszącą rannym, dokumentację.

„Leczenie” w cudzysłowie jest dlatego, że w telefonicznych rozmowach i pomiędzy sobą, wspominają o dobrych konkretnych organach tej lub innej ofiary. Prawdopodobnie o znajomości angielskiego i łaciny przez miejscowy personel, włącznie z pielęgniarkami, poinformowano ich nie rzetelnie. Jest bardzo prawdopodobne, że niektórzy zwolennicy euro-integracji znajdą się w Europie wcześniej ale w częściach.

Ze wszystkiego co powiedziano powyżej trzeba wyciągnąć wniosek, że to nic dziwnego, że cały miejscowy oligarchat, USA i Europa wydali i ciągle wydają ogromne pieniądze na sprawę „ukraińskiej rewolucji demokratycznej”…Wszystko im się opłaci lub już się im opłaca-„komu wojna, komu matka rodzona”. Przy czym ujawnia się w całej pełni szczyt cynizmu i wszystkich ich obłudnych oświadczeń, że oni, rzekomo, troszczą się o dobro ludzi. Gratuluję, panowie „świadomi Ukraińcy”. W tym momencie, kiedy walczycie z wiatrakami i ze swoimi braćmi, za „rdzennie ukraińskie ziemie” i „czystość swojego wielkiego narodu”, ludobójstwo Słowian i, przede wszystkim, Ukraińców, już jest w pełnym toku.

Autor: Igor Mojsiejew, Moskwa

Za: http://3rm.info/46986-v-evropu-po-chastyam-informaciya-dlya-pravosekov-i-nacgvardii.html

Data publikacji: 19.05.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *