Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina to Europa – Założyciel FEMEN i ” krwawa msza „

Ukraina to Europa – Założyciel FEMEN i ” krwawa msza „

Założyciel FEMEN zorganizował w Nikołajewie „krwawą mszę”.

Założyciel skandalicznego ruchu „FEMEN”, Jewhen Dowłatow, zorganizował w Nikołajewie „krwawą mszę”. Jest to dość dobrze znana „osobistość” na Ukrainie, która sama siebie nazywa „ukraińskim Jezusem”. Dzisiaj rano wdarł się on do budynku Rady Miejskiej, oblany cieczą podobną do krwi, z krzykiem „Banda precz”.

Wyjaśnienie takiego zachowania znalazło się w internecie na „WKontaktie”, na osobistym profilu „działacza”. Według słów Dowłatowa, wizyta w Nikołajewie miała na celu zwrócenie uwagi na problemy z finansowaniem ukraińskiej armii a dokładniej na szalejącą korupcję i występną praktykę zbierania danych o zwykłych ludziach.

Zbawiciel-Dowpłatow czyli "Szcze ne wmerła Ukraina" lub Europa już tu jest
Ukraiński zbawiciel Dowłatow czyli „Szcze ne wmerła Ukraina” lub Europa już tu jest

Ukraiński zbawiciel Dowłatow prezentuje instalację artystyczną "Moja herojska ...UPA"
Ukraiński zbawiciel Dowłatow prezentuje instalację artystyczną „Moja herojska …UPA”
Prostytutki pracujące na umowę zlecenie pod firmą FEMEN, tutaj rewolucyjnie topią w moczy antyeuropejskiego dyktatora Janukowycza
Kijowskie prostytutki pracujące na umowę zlecenie pod firmą FEMEN, tutaj rewolucyjnie topią w moczu antyeuropejskiego dyktatora Janukowycza podczas procesu demokratycznego o nazwie „euromajdan”

-

Od lewej prezes-wyzwoliciel, ten o urodzie wyschniętej limonki, następnie żyd Tiahnybok-Frotman w roli ukraińskiego patrioty a z prawej najemne prostytutki FEMEN walczące moczem. Wszyscy na foto walczą ramię w ramię (?) o nezależną Ukrainę. Heroje!!!
Od lewej warszawski prezes-wyzwoliciel, ten o urodzie wyschniętej limonki, następnie żyd Tiahnybok-Frotman w roli ukraińskiego patrioty a z prawej najemne prostytutki FEMEN walczące moczem. Wszyscy na foto walczą ramię w ramię (?) o „nezależną” Ukrainę. Heroje!!!
Kijowski towar kulturalny przeznaczony na eksport do Eurosodomy. Artystka kijowska ale gełd pochodzi z innego źródła. Każdy domyśli się z jakiego.
Kijowski towar kulturalny FEMEN, przeznaczony na eksport do Eurosodomy. Artystka kijowska ale gełd pochodzi z innego źródła. Każdy domyśli się z jakiego.
Kijowska FEMENka piłuje Krzyż Chrystusowy. No i wiadomo kto jest inspiratorem i finansistą tego gówna. A  na Ukrainie piłowanie jest ciągle popularne.
Kijowska FEMENka piłuje Krzyż Chrystusowy. No i wiadomo kto jest inspiratorem i finansistą tego g… . A na Ukrainie piłowanie jest ciągle popularne.

Za: http://www.novorosinform.org/news/id/20921

Data publikacji:

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *