Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina w drodze do Eurosodomy

Ukraina w drodze do Eurosodomy

Na Ukrainie rozpoczyna się totalna kontrola dochodów wszystkich obywateli. No coż, mądrale wyskakały sobie na Majdanie europejskie przywileje. Pieniędzy nie ma a deklaracji dużo, radosne powitania pedałków na paradach, ceny mieszkaniowo-komunalnych usług, gazu i energii elektrycznej już na poziomie cen europejskich, itp., itd. Ale to dopiero początek! Chociaż i drogim Rosjanom nie będzie się z czego cieszyć. Wybrali sobie dzisiaj władze to teraz niech nie stękają.

a

Wszyscy Ukraińcy będą zobowiązani do złożenia deklaracji zerowej i do dobrowolnego ujawnienia wszystkich swoich majętności, wszystkich oficjalnych i nieoficjalnych dochodów.

Uniknąć tego dobrowolnego działania obywatelom Ukrainy nie uda się ponieważ ten wymóg jest kluczowym wymogiem rejestracyjnym w Unii Europejskiej. W opinii ekspertów taki system pozwoli na ujawnienie ukrytych dochodów ludności. Elektroniczne deklarowanie dochodów obywateli ma uregulować system finansowy kraju.

Najlepsze amerykańskie tradycje powinny przyjąć się na Ukrainie nie tylko w dziedzinie demokracji ale także w dziedzinie ściągania podatków. 

U podstawy systemu elektronicznego deklarowania dochodów obywateli leżą odpowiedniki z Kanady i Szwajcarii. W perspektywie skomputeryzowany system usunie grunt spod nóg oszustów i sprawi, że machinacje i fałszerstwa, od których obecnie się roi w finansowej sferze Ukrainy, staną się niemożliwe. Władze i obywatele powinni widzieć z jakich środków człowiek się utrzymuje i utrzymuje swoją rodzinę.

Za: http://3rm.info/main/64402-na-puti-v-ueropu-na-ukraine-startuet-globalnaya-proverka-dohodov-vseh-grazhdan.html

Data publikacji: 19.09.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.