Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina dla Chazarów

Ukraina dla Chazarów

Czołowa polityczna organizacja żydowska USA wezwała Obamę do dostarczenia Ukrainie broni śmiercionośnej. Szereg stowarzyszeń, które w większości reprezentują gminy i polityczne struktury różnych diaspor, zwróciły się do prezydenta USA, Baracka Obamy, z wezwaniem do przyjęcia dodatkowych środków wsparcia Ukrainy „w świetle agresji ze strony Rosji i jej popleczników” i dostarczenia jej broni śmiercionośnej.

a33

O tym fakcie informuje „Euro-azjatycki Kongres Żydowski”. W szczególności działacze społeczni nieustannie rekomendują rządowi amerykańskiemu dostarczenie Ukrainie „śmiercionośnej broni defensywnej, która pozwoli narodowi ukraińskiemu lepiej się bronić”.

Apel zaczyna się od stwierdzenia: „tragiczna rzeczywistość jest taka, że pomimo zdecydowanych dyplomatycznych, ekonomicznych i innych wysiłków, Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej, które mają na celu zmianę polityki Kremla, to aneksja Krymu i destabilizacja wschodniej Ukrainy ciągle trwa a Ukraińcy są ciągle ofiarami przemocy inspirowanej, jeżeli nie sponsorowanej, przez Federację Rosyjską”.

Autorzy apelu przypominają amerykańskiemu prezydentowi jego własną wypowiedź: „W XXI wieku nie możemy bezczynnie przyglądać się jak granice Europy zmieniane są pod lufą pistoletu”.

Wzywają oni Obamę do aktywniejszego zajęcia się „obroną praw Ukrainy i innych krajów regionu do życia w wolności od niechcianych ingerencji zewnętrznych, do obrony swojej suwerenności i niepodległości, samodzielnego wyboru swoich przyjaciół”.

Wśród konkretnych środków, które działacze społeczni proponują przedsięwziąć amerykańskiemu prezydentowi są „oprócz dostaw broni, również pomoc finansowa dla Ukrainy a także wzmocnienie dwustronnych i wielostronnych sankcji w stosunku do Rosji”.

„Postąpiwszy w ten sposób będzie pan miał pełne nasze wsparcie i, uważamy, że i wsparcie większości amerykańskiego narodu, który nie chce kontynuacji takiej groźnej postawy w stosunku do demokratycznego państwa” – twierdzą autorzy apelu.

a2,0

Za: http://3rm.info/main/57095-ukraina-dlya-hazar-veduschaya-politicheskaya-evreyskaya-organizaciya-ssha-prizvala-obamu-predostavit-ukraine-letalnoe-oruzhie.html

Data publikacji: 21.05.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *