Strona główna > Rosja > Ukraina – Demonstracja w Kijowie przeciwko narzucaniu ludziom antychrystowych dokumentów tożsamości !!!

Ukraina – Demonstracja w Kijowie przeciwko narzucaniu ludziom antychrystowych dokumentów tożsamości !!!

Kijów – Pikieta protestacyjna przeciwko wprowadzaniu antychrystowych dowodów tożsamości…Prawosławni wierni, trzeba dalej kontynuować walkę ! Dnia 19 września w Kijowie kilka tysięcy wiernych Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej przeprowadziło demonstrację pod murami Sądu Najwyższego Ukrainy.

 

Protestujący wierni prawosławni chrześcijanie żądali wydawania im dowodu tożsamości w postaci książeczki a nie żadnej ID-karty (elektronicznej karty identyfikacyjnej). Powodem akcji stała się decyzja sądu o zakazie odmawiania przyjmowania osobistych dowodów tożsamości w formie ID-kart. Prawosławni wierni oświadczają, że biometryczne dokumenty poniżają i umniejszają prawa obywateli Ukrainy do posiadania osobistego i rodzinnego życia.

„Do niczego dobrego to (wprowadzenie ID-kart) nie doprowadzi bo to my wpuszczamy w siebie ducha Antychrysta. Tam są trzy szóstki, rozumiecie ? Jest to liczba Antychrysta. Jeżeli my to przyjmiemy to znaczy, że nie jesteśmy już dziećmi Bożymi ale, że jesteśmy dziećmi Antychrysta. Tam nie ma ani imienia ani nazwiska ani imienia ojca (otiecziestwo). Tylko figurujemy jako numer.” – mówi jedna z prawosławnych uczestniczek zgromadzenia. Protestujący powiedzieli także, że sprzeciwiają się procesom globalizacji, które przekształcają człowieka  w bio-cybernetyczny system.

 

„Dlatego, że to (ID-karty czyli elektroniczne dowody tożsamości – red.) jest szatański system. To nam nie odpowiada, absolutnie nie odpowiada. Czy czytaliście Św. Jana Apostoła (Apokalipsę) ? Tam jest przecież jasno napisane, że tego nie wolno przyjmować, karty i ta cała reszta to jest wszystko zabójcze dla człowieka. My nie mamy prawa tego czynić, wam także nie radzimy.” – powiedziała jedna z protestujących prawosławnych kobiet.

Pośród tłumu były rozdawane ulotki o treści „Sąd z Antychrystem” i „To już było w Niemczech w latach 40-tych !”.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za:

http://protivkart.org/main/12961pravoslavnye%20ukrainy%20vystupili%20protiv%20biometricheskih%20pasportov.%20(+video).html

https://3rm.info/main/72567-kiev-stojanie-protiv-antihristovyh-pasportov-pravoslavnye-nuzhno-prodolzhat-borbu-video.html

Data publikacji: 20.09.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *