Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Cyrk w Kijowie czyli kto jest wiceministrem kijowskiej bezpieki ?

Ukraina – Cyrk w Kijowie czyli kto jest wiceministrem kijowskiej bezpieki ?


Historia syjonistycznej agentki.

Eka Zguładze-Glucksman urodziła się w Tbilisi w 1978 roku. Dzieciństwo spędziła w Mtacminda, uczyła się w tbiliskiej szkole nr 47. W 1992 roku otrzymała stypendium „FREEDOM SUPPORT ACT” (taka wybitna „Gruzinka”) i przez rok uczyła się w amerykańskiej szkole w stanie Oklahoma. Kontynuowała naukę na tbiliskim uniwersytecie państwowym na wydziale dziennikarstwa międzynarodowego (koniecznie międzynarodowego! ).

Po skończeniu uniwersytetu pracowała jako tłumaczka (?!) w międzynarodowych organizacjach (globalistycznych agenturach?). W latach 2004-2005 pracowała w gruzińskim oddziale amerykańskiej agencji rządowej „MILLENIUM CHALLENGE CORPORATION” (Wyzwania Tysiąclecia – Gruzja) (oczywiście nad wprowadzaniem syjono-demonokracji w opornych państwach narodowych).

W 2005 roku została mianowana wiceministrem spraw wewnętrznych „Gruzji”, przepracowała na tym stanowisku do 2012 roku. W czasie sprawowania urzędu wiceministra, Zguładze-Glucksman wielokrotnie czyniła oświadczenia prasie i społeczeństwu co do oficjalnego punktu widzenia „gruzińskiej” bezpieki (MSW). Brała aktywny udział w redukcji i restrukturyzacji policji (czytaj niszczeniu – tłum.) podczas „reform” syjonisty Isaakaszwili i Bendukidze.

Od 20 września do października 2012 roku Zguładze-Glucksmann pełniła obowiązki ministra policji i porządku publicznego po dymisji ministra Achałaja spowodowanej skandalem związanym z ujawnieniem stosowania tortur w głdańskim więzieniu. Odeszła ze stanowiska razem z rządem Meraszwili , po zwycięstwie opozycji w wyborach 2012 roku.

W dniu 13 grudnia 2014 roku, z nakazu globalistów, Zguładze-Glucksmann otrzymała obywatelstwo Ukrainy dekretem pseudo-prezydenta kijowskiej junty, żyda Walcmana (Poroszenko). Nadanie jej obywatelstwa, według wersji oficjalnej, związane było z możliwością mianowania tej syjonistki wiceministrem spraw wewnętrznych Ukrainy.

Jednocześnie w dniu 17 grudnia 2014 roku Zguładze-Glucksmann została mianowana wiceministrem spraw wewnętrznych Ukrainy. Ta nominacja wywołała negatywną reakcję premiera Gruzji Iraklija Garibaszwili.

W 2012 roku wyszła za mąż za francuskiego „dziennikarza i reżysera”, żyda Rafaela Glucksmanna, byłego doradcę żydowskiego prezydenta „Gruzji” Isaakaszwili, i syna znanego skandalizującego żydowskiego pseudo-filozofa Andre Glucksmanna. Obecnie ta persona dokonuje, jak to u globalistów jest w programie politycznym, „restrukturyzacji” i „reformy” ukraińskiej milicji przekształcając ją w policyjny organ globalistów.

Informacje na temat Zguładze-Glucksmann pochodzą z ukraińskiej wikipedii.

Była szefowa Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego "Gruzji" Eka Zguładze-Glucksmann
Była szefowa Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego „Gruzji” Eka Zguładze-Glucksmann
"Gruziński" prezio Isaakaszwili ze swoją bezpieczniaczką Eka Zguładze-Glucksmann
„Gruziński” prezio Isaakaszwili ze swoją bezpieczniaczką Eka Zguładze-Glucksmann
Cyk, pstryk! i z Zguładze-Glicksman mamy czystą Ukrainkę! Walcman (Poroszenko) ekspesowo daje obywatelstwo Ukrainy chazarce z Gruzji, Zguładze-Glucksman. Teraz już będzie biezpieczniaczką "nezeleżnej".
Cyk, pstryk! i ze Zguładze-Glucksman mamy rodowitą Ukrainkę! Walcman (Poroszenko) ekspesowo nadaje obywatelstwo Ukrainy chazarce z Gruzji, Zguładze-Glucksman. Teraz już będzie biezpieczniaczką „nezależnej”.

Z oczywistych względów Red. W-P nie zamieszcza pewnych materiałów fotograficznych żeby nie urazić czytelników natomiast dla odważnych i dociekliwych, na ich własne ryzyko, podajemy link gdzie można obejrzeć wiceminister Spraw Wewnętrznych Ukrainy, Madame Zguładze-Glucksman, pracującą rzeczywiście w sprawach bezpieczeństwa bardzo mocno wewnętrznego. Dodatkowo w komentarzach, do materiału pod podanym linkiem,  można obejrzeć jeszcze ukraińską”artystkę” estradową Rusłanę podczas patriotycznego występu na rzecz obrony Ukrainy przed najazdem Armii Rosyjskiej. Jak tam można zobaczyć za ojczyznę można walczyć przy pomocy każdej „broni”, czego dowodzi Madame Glucksman i Madame Rusłana. Chwała Ukrainie! Chwała cherojam!

Komentarz z materiału spod poniższego linku:

„Pękam ze śmiechu z chochłów, u nich w rządzie albo żydy, albo k…y, albo jedno i drugie razem! Matoły!”

http://judastruth.livejournal.com/265442.html

 

Za: http://judastruth.livejournal.com/265442.html

Data publikacji: 18.01.2015

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *