Strona główna > Rosja > Ukraina – „Choroby”, „zarazy” i broń biologiczna USA

Ukraina – „Choroby”, „zarazy” i broń biologiczna USA

„Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a junta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę…”

USA posiadają na terenie Ukrainy nielegalne fabryki broni biologicznej. Czas na sankcje ze strony Merkel  —  / USA HA FABBRICHE DI BIO-ARMI IN UCRAINA. ILLEGALI. LA MERKEL SANZIONERA’?http://www.maurizioblondet.it/usa-fabbriche-bio-armi-ucraina-illegali-la-merkel-sanzionera/

Na terytorium Ukrainy powstało 13 amerykańskich laboratoriów wojskowych przeznaczonych do badań i produkcji czynników zakaźnych, takich jak ospa, wąglik, botulizm i podobne.

Funkcjonują one na podstawie pozwolenia udzielonego Pentagonowi przez ukraińskie ministerstwo zdrowia,   — co jest z kolei rezultatem dwustronnego porozumienia podpisanego w roku 2012 przez huntę kijowską.

Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę.

Aktualnie funkcjonują: 4 placówki w Kijowie, 3 we Lwowie, pozostałe – w Odessie, Winnicy, Użgorodzie, Chersoniu i Tarnopolu.

Mapa:

https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/08/US-bio-labs.jpg?w=1200 

Nie jest przypadkiem, że na wiosnę tego roku, na Ukrainie miał miejsce niesamowicie dziwny i w żaden sposób niewyjaśniony wzrost zachorowań na botulizm.

Epidemii – jak można to sobie łatwo wyobrazić – ukraiński skorumpowany i wyniszczony system opieki zdrowotnej nie był w stanie opanować.

Ukraińskie szpitale nie posiadają surowicy antybotulinowej i to od roku 2014, — tj. od decyzji Kijowa by nie przedłużyć konwencji z Moskwą na jej produkcję.

— Dziesiątki Ukraińców zmarło – o wiele więcej niż deklaruje to rząd. Według pewnych źródeł – zmarły nawet tysiące obywateli Ukrainy.

Les bombes biologiquse du Pentagone ciblent la Russie, l’Iran et la Chine / http://numidia-liberum.blogspot.it/2017/08/les-bombes-biologiquse-du-pentagone.html

Eight Ukrainians died of botulism in 2017 /https://en.lb.ua/news/2017/06/14/39 36_eight_ukrainians_died_botulism.html

Oczywiście rząd Ukrainy – wzrost zachorowań przypisał konsekwencjom jedzenia zepsutych konserw mięsnych.

We wrześniu 2016 – zupełnie nieznana infekcja jelitowa rozprzestrzeniła się w mgnieniu oka w mieście Izmail.  — Na przeciągu 24 godzin 400 dzieci zostało hospitalizowane. Źródło choroby do tej pory nie zostało zidentyfikowane.

W   roku   2014  z kolej przytrafił się bardzo rzadki –  albo w ogóle nieistniejący w ukraińskich szerokościach geograficznych – „afrykański pomór świń”, – który zaczął dziesiątkować trzodę chlewną.

W roku 12015, by opanować epidemię zabito ponad 100 000 świń.

Jest  rzeczą oczywistą przydatność podobnego wirusa, który — użyty jako broń biologiczna – może zdewastować gospodarkę rolną całych narodów.

Odnotowano również epidemię „świńskiej grypy” (HIN1), — do zwalczenia której   Kijów   zmuszony   był   zakupić  szczepionki od spółki amerykańskiej – za 40 milionów dolarów.

Teheran i Moskwa podniosły alarm, jako że tego rodzaju laboratoria zostały przez USA zainstalowane także w Gruzji, Kazachstanie, Uzbekistanie, Azerbejdżanie i Armenii.  (…)

Według opinii irańskich i rosyjskich ekspertów wojskowych – rozlokowanie laboratoriów bio-militarnych na kontynencie euroazjatyckim pozwala Pentagonowi na zebranie informacji odnoszących się do miejscowych patogenów, — co jest zasadniczą kwestią jak chodzi o tworzenie broni biologicznej selektywnej i wysoce efektywnej przeciwko Rosjanom, Irańczykom i Chińczykom.

Powodem, dla którego Pentagon umieścił tak wiele laboratoriów na Ukrainie jest   fakt,   że —  w ten sposób może obejść Konwencję Genewską z roku 1972 – która zabrania prowadzenia tego rodzaju badań oraz produkcji i magazynowania broni biologicznej i chemicznej – ratyfikowaną przez amerykański Senat w roku 2013.

A zatem Waszyngton pogwałca i łamie konwencję międzynarodową na terenie państwa leżącego u granicy UE,   — w pobliżu Niemiec   — i kandydata na członka UE.

Jednakże Unia Europejska i Angela Merkel – oskarżający Rosję o „okupację Krymu” – wobec niebezpiecznej i nieodpowiedzialnej decyzji Ameryki związanej z laboratoriami na Ukrainie  —  nie wyrażają żadnego sprzeciwu.

W maju, Merkel – urażona stanowiskiem Trumpa wygłosiła historyczne stwierdzenie:  

— „Czas, kiedy mogliśmy całkowicie ufać innym – skończył się.

My Europejczycy —  doprawdy powinniśmy wziąć nasz los w nasze własne ręce”.

Niewydaje się jednak by „Mutti” opracowała jakieś poważne wizje dla autonomii Europy. Czekamy na instrukcje Fuehrerin.

Może by tak zacząć od amerykańskich laboratoriów na Ukrainie?

___________________________________

Maurizio Blondet      26 sierpień 2017       tłum. RAM

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

26.08.2017

Za; http://ram.neon24.pl/post/139892,choroby-zarazy-i-bron-biologiczna-usa-na-ukrainie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *