Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Chazarsko-kijowskie rezuny wchodzą przez odbyt do Eurosodomy

Ukraina – Chazarsko-kijowskie rezuny wchodzą przez odbyt do Eurosodomy

Ukraina – Chazaro-kijowskie rezuny wchodzą przez odbyt do Eurosodomy. Na Ukrainie opracowują prawodawstwo ochrony perwersyjnych zboczeńców.

a111Drektor wykonawczy WBO „Punkt oparcia” i działacz LGBT, Bogdan Głoba, został oficjalnie asystentem-konsultantem deputowanego ludowego Ukrainy, Hryhoryja Nemyry.

„Dla mnie osobiście jest to wyzwanie a jednocześnie jeszcze więcej możliwości żeby odsunąć tę bryłę problemów stojącą przed mniejszościami. Będę pracował na rzecz dostosowania ukraińskiego prawodawstwa do standardów Unii Europejskiej (w szczególności do zakazu dyskryminacji). M

Mam nadzieję na wasze poparcie na tej trudnej drodze” – napisał działacz LGBT i opublikował legitymację asystenta-konsultanta. Hryhoryj Nemyra jest deputowanym ludowym z ramienia partii „Batkiwszczyna”, przewodniczącym Komisji Rady Najwyższej ds. praw człowieka, mniejszości narodowych i stosunków międzynarodowych.

Przypomnijmy, że 10 grudnia, podczas posiedzenia Komisji Rady Najwyższej ds. praw człowieka, mniejszości narodowych i stosunków międzynarodowych, Bogdan Głoba wezwał deputowanych do „dania odpowiedzi na szybki wzrost agresji” wobec LGBT.

 SUPLEMENT

a21

 FOTOGRAFIE Z MANIFESTACJI LGBT W KIJOWIE W DNIU 25 MAJA 2013 ROKU

a112Kijowska parada „społeczności LGBT” w imię wolności, równości i braterstwa wszystkich człekokształtnych „nezależnej” Ukrainy. Tęczowe sotnie podejmują bój o wyzwolenie Sodomy i Gomory.

a114

Sodomska sotnia maszeruje ulicami Kijowa pod sztandarem przez Lucyfera „cywilizowanego świata”

UKRAINE-RIGHTS-HOMOPHOBIA-DEMO

W kampanii prezydenckiej na Ukrainie Waszyngton, niestety, nie uznał walorów politycznych żyda Etinzona (Kliczko) i nie mianował go, wbrew oczekiwaniom wielu sodomitów, prezydentem. Posmak żalu i niespełnienia pozostał.

a117

Prawa LGBT są prawami „ludzi”. Tak twierdzą wszyscy talmudyści i ci z tęczowej sotni.

a19

I znowu satanistyczne hasła „prawa LGBT = prawa ludzi”. Trudno pojąć co się roi w zadach tych manifestantów.

Na podstawie: http://3rm.info/main/55318-v-evropu-cherez-zadniy-prohod-na-ukraine-razrabotayut-zakonodatelstvo-zaschischayuschee-izvraschencev.html

Data publikacji: 5.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 2 =