Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Bogiem jest Nacja Ukraińska

Ukraina – Bogiem jest Nacja Ukraińska

Jedyna nadzieja w Tobie, mój Boże! Zatrzymaj tę wojnę, która niszczy ludzi od środka. To strasznie, bo komuna tu w Kijowie się nagle zmieniła na nazizm ukraiński. Tu już nawet diabeł nogę złamie w tych potokach kłamstw i braku zrozumienia swego bliźniego. Tu w Kijowie skrajny banderowiec Dmytro Korczynśkyj sformował nowy batalion Panny Maryi, który wyrusza na Donbas, aby zabijać ludzi. Ta banda nazistowska nawet Boga chce zmusić by na nich pracować.

a3

A to jest najgorsze świętokradztwo. Pytałem kiedyś przed laty w wywiadzie nazistę ukraińskiego Korczynśkiego, który wtedy stał na czele UNA-UNSO, czy Bóg dla niego jest na pierwszym miejscu? Odpowiedział, iż nigdy, bo na Ukrainie w odróżnieniu od Polski bogiem jest Nacja ukraińska. Dlatego nazwa batalionu „Panna Maryja” – to tylko przykrycie obłudnych celów. Boże, wyprowadź mnie z tej Ukrainy, jak Mojżesza z egipskiej pustyni.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

P.S.

Proszę bardzo moich znajomych z facebooku nie wysyłać do mnie różnych pierdół, bo na Ukrainie toczy się brudna wojna i codziennie giną w strasznych mękach setki ludzi. Bo kłamliwa propaganda kijowska ukrywa prawdziwe straty wśród ludności cywilnej na Donbasie. A ci w Doniecku tak samo kłamią. A zakładnikami bandytów z dwóch stron jest ludność cywilna. Ta wojna upiorów Bandery i Stalina skończy się bardzo tragicznie dla całej Europy i Polska, która się aktywnie angażuje się w tę wojnę stanie niebawem na pierwszej linii frontu USA i Rosji. Dlatego proszę moich znajomych o odrobinę wyrozumiałości.

Eugeniusz Tuzow-Lubański, Kijów

Za: http://wirtualnapolonia.com/2015/02/05/eugeniusz-lubanski-bogiem-jest-nacja-ukrainska/

Data publikacji: 5.02.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + = 20