Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina będzie rajem dla sodomitów i osób o nieokreślonej orientacji seksualnej

Ukraina będzie rajem dla sodomitów i osób o nieokreślonej orientacji seksualnej

Majdaniarze doskakali się…Ukraina będzie rajem dla sodomitów i osób o nieokreślonej orientacji seksualnej.

Zatwierdzono przez Radę Ministrów: W ciągu dwóch lat Ukraina będzie rajem dla sodomitów i osób o nieokreślonej orientacji seksualnej. Ukraina w stachanowskim tempie zbliża się do Eurosodomy! Dla osiągnięcia tych celów w państwie w ciągu roku będzie przeprowadzone dzieło opracowania legalizacji sodomii i perwersji, na którą w samej Eurosodomie poświęcono długie lata.

Ukraińcy - za europejskimi wartościami!
Ukraińcy – za europejskimi wartościami!

Rada Ministrów Ukrainy ujawniła (podpisany przez premiera Jaceniuka) zatwierdzony już „Plan działania na rzecz wdrażania Narodowej Strategii w dziedzinie praw człowieka w okresie do 2020 roku”. W aneksie znajdują się pewne „interesujące i istotne” dla ukraińskiego społeczeństwa środki w kwestii całkowitej legalizacji zboczeń, w tym i w następnym roku.

Strona 284 – …zapewnione są kary za przestępstwa popełnione na podstawie motywów nietolerancji ze względów takich jak …seksualna orientacja, transseksualność (II kwartał 2016 roku).

Strona 288 – Opracowanie i przedstawienie projektu ustawy o legalizacji cywilnych związków partnerskich par jednopłciowych (II kwartał 2017 roku).

Strona 288 – Wprowadzenie do zakazów Ministerstwa Zdrowia z 20 sierpnia 2008 roku, nr 479, zmian odnośnie wyeliminowania zakazów dyskryminacyjnych dotyczących adopcji dzieci , w szczególności, przez osoby transpłciowe (IV kwartał 2016 roku).

Strona 289 – Utworzenie grupy roboczej z udziałem międzynarodowych specjalistów, w celu opracowania projektu „Procedury realizacji wymiany oficjalnych dokumentów przez osoby, którym postawiono kliniczne rozpoznanie „transseksualista”” i przygotowanie wniesienia odpowiednich zmian do innych normatywnych dokumentów.

Przewidziano także wiele represji za opór wobec tej homo-polityki. Także po raz pierwszy w historii Ukrainy, oficjalnie będzie istnieć trzecia płeć „ono” (to). Takie pojęcie jest zaszyfrowane pod terminem „transgender”.

Redakcja W-P w ramach przypomnienia swoim czytelnikom głębokiego „wkładu” w „dzieło rewolucji godności” (?!) nadwiślańskich współrodaków i współwyznawców tych z Ukrainy, zamieszcza parę fotografii o charakterze reminiscencyjnym.

ZA WOLNOŚĆ NASZĄ I NASZĄ A LUDEK GŁUPI TO KUPI !

Pełna ciężarówka koszernych rewolucjonistów, nawet znalazł się i koszerny rewolucjonista z Zachodu.
Pełna ciężarówka koszernych rewolucjonistów, nawet znalazł się i koszerny rewolucjonista z Zachodu, towarzysz Jarek.
Tak, to prawda. Koszerni pękają ze śmiechu! Mają ku temu podstawy.
Tak, to prawda. Koszerni pękają ze śmiechu! Mają ku temu podstawy.
Wielki intelektualista SBU, redaktor Gazety Polnej (Stepowej) pan Sack, mikser mózgowy polskojęzycznych dwunożnych.
Wielki intelektualista odznaczony przez  SBU, redaktor Gazety Polnej, pan Sackiewicz, mikser mózgowy polskojęzycznych dwunożnych „patriotów”, także dołożył swój udział w zwycięstwo „wartości europejskich”.
Wśród koszernych także wielki "patriota" estradowy Pawełek Kukiz, dokłada swoją cegiełkę do wprowadzenia "wartości europejskich" na Ukrainie. Bohater!!!
Wśród koszernych także wielki „patriota” estradowy Pawełek Kukiz, dokłada swoją cegiełkę do wprowadzenia „wartości europejskich” na Ukrainie. Bohater!!!
Rewolucjonista Grzecho Schetyna też coś tam pobeblał przez mikrofon żeby nie odpaść od kasy.
Rewolucjonista Grzecho Schetyna też coś tam pobeblał przez mikrofon żeby nie odpaść od kasy.
No i Kowal obowiązkowo spełnił swój obowiązek, scenka z udziałem także żyda Jaceniuka (Bakaj) przedstawia skecz pt. "Przyjaźń polsko-żydo-banderowska".
No i Kowal obowiązkowo spełnił swój obowiązek, scenka z udziałem także żyda Jaceniuka (Bakaj) przedstawia skecz pt. „Przyjaźń polsko-żydo-banderowska”.
WOLNOŚĆ I SWOBODA !!!
WOLNOŚĆ I SWOBODA !!!

DIABEŁ1

Za: http://3rm.info/main/61861-odobreno-kabminom-cherez-dva-goda-ukraina-stanet-raem-dlya-sodomitov-i-lic-s-razmazannoy-orientaciey.html

Data publikacji: 10.03.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.