Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – banderowskie ludobójstwo w Odessie

Ukraina – banderowskie ludobójstwo w Odessie

Ukraina – banderowskie ludobójstwo w Odessie. Ludzie o slabych nerwach niechaj nie oglądają. To co widzicie to dzieło euromajdaniarzy, banderowców, bandziorów „Prawego Sektora” i władz miejskich Odessy. Oni to rzucali zapalające butelki z benzyną do budynku Domu Związków Zawodowych. To małoletnie bydło rozlewało benzynę i podawało butelki! To jest dzieło kijowskiej bandy! Patrzcie i śpijcie, jeżeli zdołacie!

OFIARY FASZYSTOWSKICH ZWYRODNIALCÓW

aaa5

Ukraińscy banderowcy po pogromie przeszukują trupy.

https://www.youtube.com/watch?v=xPwbpVbF6R8

https://www.youtube.com/watch?v=lIS_5JWCO_Y

Oto co piszą w sieciach społecznościowych ludzie z Ukrainy po tych wstrząsających wydarzeniach w Odessie.

Co wyście narobili „Ukraińcy” Odessy? Kto teraz zechce z wami się „jednoczyć”?

„Po dzisiejszych wydarzeniach dokonanych na rozkaz Kijowa, u mnie, jako człowieka, nie pozostało ani krzty współczucia dla ludzi popierających majdan, dla ludzi-obywateli Ukrainy, którzy dzisiaj w Odessie spalili żywcem dziesiątki ludzi, własnoręcznie, przy użyciu zapalających butelek z benzyną rzucanych do budynku Domu Związków Zawodowych. We mnie wrze jedynie nienawiść, zasiano we mnie ziarno, które będzie przekazywane z pokolenia na pokolenie, niosące dziką żądzę zemsty, żądzę sprawiedliwości, w mojej duszy zasiano nasiona, których głównym celem będzie ściganie tej części nowostworzonego pseudo-narodu ukraińskiego, która popiera nielegalny reżim, która wrzeszczy, bez rozumienia sytuacji, jak dzikie zwierzę „Chwała Ukrainie!”, która wybrała swoim bożkiem Banderę. Dla mnie zniknął ten pseudo-wizerunek brata-Ukraińca albowiem na Ukrainie mieszkają Ruscy, a kto siebie za takiego nie uważa ten jest plugawym zwyrodnialcem, którego szybkim końcem powinna być śmierć”.

Faszystów i ich pomagierów trzeba znać osobiście.

a8

 Kobiecy banderowski batalion był czynnie zaangażowany w przygotowywanie butelek napełnionych benzyną (koktajle Mołotowa), które zostały użyte w dniu 2 maja w Odessie do spalenia żywcem ponad 40 ludzi!

a9

A oto jak się te potwory radują ze swoich „zwycięstw”!

a11

Na podstawie: http://3rm.info/46437-odessa-genocid-v-dome-profsoyuzov-020514.html

Data publikacji: 3.05.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *