Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Banderowska Cerkiew prześladuje prawosławnych

Ukraina – Banderowska Cerkiew prześladuje prawosławnych

Film znanego rosyjskiego reżysera Arkadija Mamontowa, „Nagonka”, przedstawia tragiczne wydarzenia związane z prześladowaniami prawosławnych wiernych przez satanistyczną „cerkiew” banderowską, która całkowicie utożsamia się z ideologią ukraińskich neo-nazistów spod znaku tryzuba! (Patrz zdjęcie poniżej)

a7

Z krzyżami w łapach, po bokach portretu chazarskiego rezuna i ludobójcy, Bandery, neo-naziści z banderowskiej „cerkwi” ukraińskiej maszerują w pochodzie ku czci antychrześcijańskiej, czerwono-czarnej UPA i jej psychopatycznych hersztów. To jest możliwe tylko na Upa-inie!

————————————————————————————————————————–

Banderowska „cerkiew” ukraińska, tak jak w czasach kresowego ludobójstwa dokonanego na Polakach, zdecydowanie popiera neo-nazistów, terrorystów i krwawych zbrodniarzy będących na usługach banderowskiego reżimu w Kijowie. Ukraińscy pogrobowcy i naśladowcy psychopatycznych ludobójców Bandery, Szuchewycza, Doncowa i wszelkiej innej krwawej swołoczy, prześladują obecnie wyznawców prawosławia, dopuszczając się nawet morderstw na prawosławnych kapłanach! Banderowscy bojówkarze atakują i zabierają prawosławne cerkwie w prowadzonej szatańsko-banderowskiej wojnie przeciwko chrześcijaństwu!

Zamiast znaku KRZYŻA ma być szatańsko-chazarska tamga czyli TRYZUB, symbol szatański!

UWAGA! Zaleca się włączenie tluaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Opracowanie Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.