Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – 1172 spraw karnych za dezercję

Ukraina – 1172 spraw karnych za dezercję

Mimo zwycięskich relacji medialnych propagandy kijowskiej reżimu Poroszenki-Jaceniuka-Turczynowa obywatele ukraińscy nie śpieszą, aby z bronią w ręku bronić swojego kraju na Donbasie od „agresora rosyjskiego” i separatystów donieckich i ługańskich.

a,20

Wg. informacji generalnego sztabu zbrojnych sił Ukrainy w 2014 roku wszczęto 1172 sprawy kryminalne o uchylanie się od służby w szeregach wojska ukraińskiego. 204 osoby osądzono za dezercję. Także wszczęto 13 spraw kryminalnych w sprawie korupcji oficerów poborowych, którzy wystawiali za pieniądze zwolnienia od służby wojskowej.

Na Wołyniu w niektórych miejscowościach wiejskich dochodzi do buntów żeńskich, bo kobiety nie chcą, aby ich mężowie i synowie brali udział w wojnie na Donbasie i ginęli za oligarchów ukraińskich, którzy nie posyłają swych dzieci na front, aby ginęli za Ukrainę. Królowi czekolady Poroszence nie udaje się z brudnej wojny na wschodniej Ukrainie uczynić wojnę ojczyźnianą, jak to uczynił Stalin w 1941 roku.

Zgniły od samego początku reżim postmajdanowy aliansu banderowsko-żydowskiego w Kijowie wbrew wsparciu Zachodu tonie w totalnej korupcji, braku kompetencji i złodziejstwie. Wsparcie tego reżimu przez establishment III RP nie pomoże uratować Ukrainy od aferzystów politycznych przy władzy, którzy sami doprowadzą swój kraj do upadku i biedy.

Wojna na Donbasie – to nie zwycięstwo ducha ukraińskiego lecz symptomy agonii.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

UWAGA! W uzupełnieniu powyższej informacji Red. W-P podaje za ukraińskimi i rosyjskimi źródłami internetowymi, że prawdziwe nazwisko Poroszenki to Walcman, Jaceniuka to Bakai a Turczynowa to Kogan.

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2295:lubaski-1172-spraw-karnych-za-dezercj

Data publikacji: 30.01.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *