Strona główna > Świat > Ujawniony spisek „globalnego przyćmiewania”: naukowcy chcą zasmugować atmosferę SMOGIEM by ratować planetę

Ujawniony spisek „globalnego przyćmiewania”: naukowcy chcą zasmugować atmosferę SMOGIEM by ratować planetę

Tak, absolutne szaleństwo zwariowanych naukowców od zmiany klimatu teraz stało się widoczne dla każdego nie będącego zombie. Dla dobra „ratowania planety”, naukowcy chcą zasmugować  atmosferę mgłą chemiczną by zablokować słońce i, jak twierdzą, zatrzymać „ocieplenie”.

Oczywiście oni nie wspominają o globalnym spadku zbiorów, niedoborach wit. D i niszczenia środowiska do którego wkrótce dojdzie. A od kiedy naukowe konowały od zmiany klimatu interesują się prawdziwą nauką?

W ostatniej dekadzie wyśmiewali ideę smug chemicznych… teraz chcą je wykorzystać w imię „nauki”. Komiczne.

(Natural News) Wielu z nas tu w Natural News nigdy nie myślało że nadejdą takie czasy. Czasy kiedy masmedia w końcu zdecydowały się powiedzieć prawdę o istnieniu „smug chemicznych” / to tell the truth about the existence of “chemtrails,” ale choć teraz powszechną wiedzą jest to, że istnieją, opinii publicznej dalej nie mówi się  prawdy o ich prawdziwym celu.

Celowe blokowanie słońca aerozolami chemicznymi, mówi się teraz, może być krytycznym narzędziem w zatrzymaniu globalnego ocieplenia (albo zmiany klimatu, albo jakkolwiek oni nazywają teraz tę histeryczną teorię spiskową). Ale jest jeden problem: ludzie, zwierzęta i rośliny potrzebują słońca, o czym dobrze wie każdy kto chodził do podstawówki.

Częścią tego, w jaki sposób rośliny rosną i rozwijają się, jest fotosynteza, której jednym z podstawowych składników jest nieprzysłaniane naturalne światło słoneczne. Ludzie wymagają również naturalnej ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe (UV), które uruchamia w organizmie człowieka produkcję 25-hydroksywitaminy D, pro-hormonu, bardziej znanego jako witamina D. [trigger the production of 25-hydroxyvitamin D, the pro-hormone more popularly known as vitamin D, in people’s bodies]

Wierzcie czy nie, naukowcy z dwóch najbardziej szanowanych uniwersytetów świata, Harwardu i Yale, nie wydają się nic z tego rozumieć. Jest tak, albo oni świadomie odmawiają uznania tych realiów, promując globalistyczne wysiłki masowego zmniejszenia populacji świata poprzez pozbawianie ludzkości naturalnego światła słonecznego.

Jak ujawnił RT / As revealed by RT, „Naukowcy” stojący za tym „globalnym przyćmiewaniem” potwierdzają, że to bierze się z „bardzo niepewnych” wyników, łącznie z dużą możliwością (czytaj: pewnym prawdopodobieństwem), że blokowanie promieni słonecznych doprowadzi ten program „globalnego przyćmiewania” do nieskończenie bardziej katastroficznej sytuacji dla świata niż wszystko co mogłoby kiedykolwiek zostać spowodowane zmianami klimatycznymi wywołanymi przez człowieka.

„… nie ma żadnych gwarancji, że to naprawdę nie pogorszy rzeczy w katastroficzny sposób” – donosi RT. „Jest podejrzany brak informacji o tym jak ‚przyćmiewanie słońca’ mogłoby wpłynąć na tych, którzy polegają na nim w podstawowych sprawach – np. uprawianie żywności, albo zamarzanie na śmierć”.

Więcej info tutaj: GlobalWarming.Fetch.news i ClimateScienceNews.com.

O „geoinżynierii” teraz otwarcie dyskutują ci sami ludzie, którzy mówili, że to „teoria spiskowa”.

Pamiętajmy, że tylko kilka lat temu ci sami „naukowcy” i „masmedia”, które teraz szeroko informują o rzekomej konieczności geoinżynierii w celu „ochłodzenia” planety /the supposed need for geoengineering in order to “cool” the planet wściekle negowali nawet istnienie takiej koncepcji. Każdego kto ośmielił się nawet mówić o „smugach chemicznych” albo „geoinżynierii” nazywano „lunatycznym” teoretykiem spiskowym – mimo że smugi te były widoczne na niebie od ponad dekady.

W jakiś sposób ci sami manipulatorzy społeczni zdecydowali, że nadszedł czas by przestać kłamać, przynajmniej o istnieniu smug chemicznych, ale nadal propagują globalne ocieplenie z ich niedawnym potwierdzeniem, że smugi te istnieją, idąc o krok dalej, by stwierdzić, że są konieczne do przetrwania na planecie – a fanatycy klimatyczni wszędzie wiwatują im jako zbawicielom świata.

Ayn Rand ostrzegła o tym w książce Atlas zbuntowany / Atlas Shrugged, opisując to co Zero Hedge nazywa / what Zero Hedge describes „ujawnianiem różnych finansowanych przez rząd bzdur”, które wszystkie „kończą się tragedia i masową śmiercią” – wyjaśnia Zero Hedge.

„Dlatego zawsze kiedy widzę jakiś niedorzeczny pomysł służący politycznie-motywowanemu kłamstwu, spoglądam na małżonkę, potrząsam głową i mówię – ‚Akt III, Atlas zbuntowany, kochanie'”.

Fragment wspomnianego badania at this link.

Źródło: https://www.naturalnews.com

zobacz:

https://www.brighteon.com/5972391950001

“Global dimming” scheme unveiled: Scientists want to chemtrail the atmosphere with SMOG in the name of “saving the planet”

Ethan Huff – 28.11.2018

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *