Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Ujawnione co najmniej tydzień za wcześnie badania DNA pokazują fałszywą identyfikację pasażerów [fragment]

Ujawnione co najmniej tydzień za wcześnie badania DNA pokazują fałszywą identyfikację pasażerów [fragment]

Toni napisał:

Dzisiaj odebrałem siostrę która przyleciała z Holandii. Mówi mi, że zespół holenderskich lekarzy którzy pojechali na miejsce wypadku i zidentyfikowali ludzi na pokładzie, jako tych którzy weszli do samolotu lot MH17. Łącznie z dowodem DNA. Powiedziałem jej iż wątpię by było to możliwe w tak krótkim czasie.

a

Moja odpowiedź:

Identyfikacja DNA wymaga próbek z przed katastrofy dla wszystkich pasażerów. W ŻADEN SPOSÓB nie mogli zlokalizować nawet JEDNEJ próbki w ciągu 2 dni. Maszyny mogą pracować tak szybko na dobrych próbkach, jeśli zacznie się w pierwszym dniu z obu próbkami w laboratorium, ale JAK to można zrobić z pasażerami z Malezji, Chin, Australii, Holandii i wielu innych miejsc? ODPOWIEDŹ: NIE BYŁO ŻADNEJ IDENTYFIKACJI DNA, a teraz, skoro to kłamstwo POKAZAŁO SIĘ ZBYT WCZEŚNIE, TO NIGDY JEJ NIE BĘDZIE. Dokładnie tak samo jak Izrael identyfikuje DNA „zamachowca samobójcy”, i w ciągu 2 godzin zrównuje z ziemią okolice „zamachu”, takie kłamstwa są dla głuptasów. NIE DAJ SIĘ DO NICH ZALICZYĆ.

Gdyby zatrudniono zespół super ekspertów i mieli najlepszy sprzęt NA MIEJSCU NA UKRAINIE, i drugi zespół pomocniczy gotowy do pracy w krajach ofiar, można by zobaczyć pierwsze wyniki w ciągu PIĘCIU DNI, jeśli im się BARDZO POSZCZĘŚCI, z większością w ciągu półtora tygodnia, i wielu nigdy nie zidentyfikowanymi w ogóle, bo nie posiadają próbki z przed katastrofy. Dlaczego mieliby się spieszyć z raportem (prawdziwym czy nie), w innym celu niż tylko po to by sterować opinią publiczną?

Choć technologia rekombinacji w ostatnich latach znacznie się poprawiła, może być możliwe uzyskanie wyników w ciągu 2 dni, GDYBY, I TYLKO GDYBY na samym początku tych 2 dni były dostępne te 2 próbki, obie próbki bardzo duże ilościowo i wysokiej jakości, i obie próbki włożono by prosto i natychmiast do maszyny. Ale skoro próbki z przed katastrofy trzeba było wyszperać w domach i ich rzeczach i nie były perfekcyjnej jakości, a ciała w odległości 1.000 KM, 2 dni to śmiesznie niepoważne – to po prostu nigdy nie mogłoby się wydarzyć.

Moja opinia: ZERO martwych lekarzy AIDS czy żywych pasażerów albo pilotów, a tylko zwłoki załadowane i przewożone przy pomocy zdalnego sterowania.

DRODZY RENSE I YOSHI, POCHRZANILIŚCIE WAŻNĄ RZECZ. BO NA 777 ŁADOWNIA JEST POD CIŚNIENIEM I DOSTAJE DOKŁADNIE TO SAMO POWIETRZE JAK KABINA PASAŻERSKA [THE CARGO BAY IS PRESSURIZED AND RECEIVES THE EXACT SAME AIR THE CABIN DOES.] NIE MA RÓŻNICY NA 777, CO JEST UNIKALNE DLA 777, BO TAK JEST WE WSZYSTKICH MODELACH, I GDYBY ŻYWI PASAŻEROWIE ZAJMOWALI TĘ SAMĄ PRZESTRZEŃ JAK ROZKŁADAJĄCE SIĘ TRUPY, CÓŻ, NIE WESZLIBY DO TEGO SAMOLOTU, PRAWDA? CO MYŚLELIBY PILOCI? WYGŁUPIŁEŚ SIĘ, RENSE, USUŃ Z PORTALU TO SWOJE KŁAMSTWO O SKAŻONYCH MARTWYCH ZWŁOKACH W ŁADOWNI Z ŻYWYMI OSOBAMI W KABINIE.

I po co ładunek zainfekowanych zwłok na samolocie, który ma być zestrzelony na jakimś odludziu? Historia o ładunku skażonych zwłok to absolutne g…o, i to wszystko. Faktycznie jestem zły na Rense za głoszenie tego rodzaju bzdur znikąd, i za pozwolenie Yoshi na głoszenie tego g. . . na tak dużej imprezie [?], tak samo jestem zły na australijski dziennik opowiadający to samo kłamstwo o 108 lekarzach którzy zginęli, skoro ŻADEN lekarz posiadający nos, W OGÓLE nie pozwoliłby na wejście do tego samolotu.

Żeby znaleźć kolejny przykład bezwstydnej dezinformacji, wystarczy spojrzeć na raport o 108 zmarłych badaczy AIDS w samolocie, który był także sfabrykowaną informacją z australijskiego dziennika głównego nurtu. Kiedy ten portal stwierdził, że to kłamstwo, „oficjalną” historię zmieniono do liczby SZEŚĆ.

To, że użyli liczby SZEŚĆ jest dowodem na to, że ta historia jest również kłamstwem.

Tu dobra podpowiedź do odkrywania kłamstw albo sfabrykowanych historii w wiadomościach. Jeśli używa się liczby SZEŚĆ, jest to żydowski kod dla historii z dużym prawdopodobieństwem iż jest to fabrykacja. Sześć to ulubiona żydowska liczba, i dlatego jej używają, a skoro trzeba było wykazać mniejszą liczbę zmarłych lekarzy AIDS, (DUŻO MNIEJSZĄ LICZBĘ) to następne kłamstwo wymyślono z liczbą SZEŚĆ.

Jeśli kiedykolwiek zobaczysz liczbę sześć użytą do liczenia ofiar albo świadków lub czegoś innego, możesz liczyć na to, że jest to średnio 90% prawdopodobieństwa iż historia jest FAŁSZYWA, zwłaszcza kiedy oczywiście liczba lekarzy w tym samolocie była ZERO. Skoro nie ma żadnego oddzielenia między ładownią i kabiną główną, W TYM SAMOLOCIE BYŁY JEDYNIE ZWŁOKI, ANI JEDNEGO ŻYWEGO CIAŁA, BO ONO Z OBRZYDZENIEM UCIEKŁOBY Z TEGO SAMOLOTU.

OTO POWÓD TEGO: We wraku rozkładające się zwłoki nie były w workach ani W ŻADEN SPOSÓB odgrodzone od otoczenia. To pokazuje, że przebywanie żywych osób, a ZWŁASZCZA LEKARZY, KTÓRZY MOGĄ ZNAĆ TEN ZAPACH, było niemożliwe.

Wspólna przestrzeń w ładowni i kabinie jeszcze raz potwierdza tę całą koncepcję, że zestrzelonym samolotem był lot 370, i do miejsca zestrzelenia leciał albo na autopilocie, albo był zdalnie sterowany. Żaden [żywy] pasażer, ani żaden pilot, nie wszedłby do samolotu bez rozdzielenia ich od rozkładających się zwłok w zamkniętym pomieszczeniu, wspólna przestrzeń daje tylko JEDNĄ ODPOWIEDŹ, i jest ona następująca:

Ktoś mający do dyspozycji miliard dolarów wykupił wszystkie miejsca w samolocie tak by odpowiadały rejestrowi, zapewniono fałszywe tożsamości i towarzyszące paszporty, samolot zamieniono, lot zarejestrowano, i samolot [lot 370] wystartował i wykorzystano go do zestrzelenia. Leciał 200 KM od kursu by dotrzeć na odpowiedni teren na zestrzelenie.

[. . .]

A co z Gazą? To daje jeszcze większy powód do porzucenia lotu 370 w tym czasie, żeby ściągnąć uwagę opinii publicznej od jeszcze większej zbrodni na mniejszą, którą można wykorzystać na wiele sposobów, łącznie z próbą wrobienia Rosji w zestrzelenie samolotu. To jest tak żydowskie, przekształcić 2 wydarzenia które powinny być wyrokiem śmierci dla plemienia, w okazję do wszczęcia kolejnej wojny, niewątpliwie takiej w której krew przelewać będą tylko Goje.

Liczba 108 delegatów konferencji o AIDS nagle spadła do 6, co wskazuje na fabrykację całego scenariusza „zaginieni i martwi” lotu MH17.

Wiele portali wykorzystało tę liczbę 108, i ta JEDNA RZECZ, która była OLBRZYMIM KŁAMSTWEM, dowodzi, że w locie MH17 NIE BYŁO ŻADNYCH PLANOWANYCH PASAŻERÓW. Redagowanie 108 delegatów na konferencję o AIDS pokazuje, że cała lista jest fałszywa, skoro spada liczba ze 108 do 6, to kim byli pozostali 102? Masmedia robią co mogą by załatać dziury w swoich historiach i modlą się o krótką pamięć . . . BOŻE, niech zapomną wszystkie powtarzane przez nas kłamstwa [. . .]

DNA PROOF SUBMITTED AT LEAST A WEEK TOO SOON PROVES IDENTIFICATION OF PASSENGERS FALSE

Źródło: http://jimstonefreelance.com/

Tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *