Strona główna > Świat > Ujawniamy: Rosyjskie i amerykańskie satelity zarejestrowały prawdę, cz. II

Ujawniamy: Rosyjskie i amerykańskie satelity zarejestrowały prawdę, cz. II

21 lipca 2014

Ameryka musi wycofać się z oskarżeń iż to Rosja zestrzeliła MH17, kiedy Rosja pokazała dowód (jak powiedzieliśmy na tym portalu pierwszego dnia), że ukraińskie myśliwce towarzyszyły MH17. Teraz dziennikarz AP również przyznał się, że cały czas, od pierwszego dnia, pokazano mu dowód iż amerykańskie satelity również uchwyciły zestrzelenie, i że Ameryka również wiedziała o tym że zestrzeliła go Ukraina.

a

Od pierwszego dnia ten portal wyraźnie stwierdził, że to zestrzelenie zostało dokonane na Ukrainie PRZEZ UKRAINĘ, kiedy prawdziwy MH17 nigdy nie miał znaleźć się w promieniu 200 KM od miejsca gdzie go zestrzelono. Dokonano go 200 KM na wschód od wytyczonej trasy lotu MH17, bo rezultat śledztwa mógł być kontrolowany w tym regionie i sfałszowany by na zawsze ukryć to poza wszelkie wątpliwości, że samolot był faktycznie 370. Prawdziwe dochodzenie przyjrzałoby się numerom seryjnym na częściach, które zidentyfikowałyby samolot z którego pochodziły, i nie ograniczyłoby się do zdjęć malowania, i nawet te zdjęcia są totalnie pogmatwane, kiedy wszystkie ich źródła wrzuci się razem do tego samego kosza.

Poniżej podsumowanie dowodów pokazujących, że był to lot 370, łącznie z tym co przydarzyło się „pasażerom” MH17:

Najczęściej zadawane pytanie: „co stało się z pasażerami którzy weszli na pokład MH17′? Oczywiście, kiedy lekarze twierdzili iż zidentyfikowali DNA pasażerów w drugim dniu, co jest zbyt wcześnie, bo potrzebne są dwie próbki by kogoś zidentyfikować – jedna zanim pasażer wszedł na pokład, co można dostać z domu i od pasażera, żeby dopasować do pasażera, to twierdzenie to jest oczywiście fałszywe, bo tego nie da się wykonać tak szybko, a jeśli musieli to powiedzieć i chcieli tego tak wcześnie, to kłamią o wszystkim, i wtedy staje się oczywiste, że być może ŻADEN z tych pasażerów nie był na pokładzie.

[. . .]

Oczywiście zupełnie nowe paszporty także pokazują, że nikt z listy faktycznie nie wszedł na żaden lot MH17.

Każdy zebrany na wraku paszport był absolutnie całkowicie nowiutki, jakby nigdy nawet nie dotknięto go wcześniej. To pokazywały liczne filmy na YouTube i zdjęcia lepszej jakości. W każdej stercie paszportów zebranych od ludzi na chybił trafił dostałoby się prawdopodobnie jeden lub dwa właśnie takie, ale to że ani jeden z nich nie pokazywał żadnego użycia dowodzi, ze wszystkie wydrukowano kilka dni wcześniej żeby sfałszować kto był na pokładzie. To powinna być mieszanka nowych, lekko używanych i niemal zniszczonych paszportów, gdyby pochodziły stamtąd, jak twierdzono. Jeszcze raz, razem z fałszywymi twierdzeniami o identyfikacji DNA, 100% absolutnie nowych paszportów mówi o tym, że to kłamstwo. Oczywiście w tym samolocie było ZERO paszportów, i zespół psy-op sprawdził wrak i je tam podrzucił. Zestrzelenie było dobrze zaplanowane i zespoły były przygotowane.

Rozkładające się ciała pokazują, że nikt żywy nie wszedł na pokład tego samolotu

Dowódcy wojskowi potwierdzili, że duża część ciał we wraku była zgniła, pozbawiona krwi i martwa od wielu dni zanim jeszcze samolot wystartował. JAK WYJAŚNIĆ TĘ ANOMALIĘ RACJONALNYM UMYSŁEM? Cóż, Rense powiedział, że one były w ładowni, a prawdziwi pasażerowie w kabinie, ale to jest wątpliwe, bo powietrze w ładowni 777 (pod ciśnieniem) obiega także kabinę, bo normalną sprawą jest to, że MIKT nie wszedłby na pokład, tam były TONY nowiuteńkich paszportów, i ani jeden używany, „każdego DNA już zostało zidentyfikowane w DRUGIM DNIU, co byłoby całkowicie niemożliwe.

Fakt że lot MH17 trwał dalej zgodnie z rozkładem, bez problemów później, również dowodzi, że nikt żywy nie wszedł na pokład MH17, BO TA TRASA NIE STRACIŁA ŻADNYCH SAMOLOTÓW.

To że jest to biznes jak zwykle również świadczy o tym, że trasa HM17 nigdy nie straciła żadnego samolotu. Czy widzisz do czego dochodzę? Jeśli czekasz na kłamców w mediach by powiedzieli OCH, MY TO ZROBILIŚMY, TO BYŁ LOT 370, TO MY SFAŁSZOWALIŚMY PASZPORTY, SFAŁSZOWALIŚMY KARTY POKŁADOWE NA MH17 ŻEBY BAJAĆ O BIZNESIE JAK ZWYKLE, I ZESTRZELILIŚMY LOT 370 ZE ZGNIŁYMI CIAŁAMI NA POKŁADZIE, to czekasz na to by patologiczni kłamcy wyzdrowieli.

[. . .]

Źródło: http://jimstonefreelance.com/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *