Strona główna > Świat > Ujawniamy: dowód zdjęciowy – zestrzelony samolot to MH370 cz.I

Ujawniamy: dowód zdjęciowy – zestrzelony samolot to MH370 cz.I

We wcześniejszym dzisiejszym raporcie poplątałem liczbę miejsc i w końcu go usunąłem. TERAZ MAMY DOWÓD WINY, dzięki innemu internetowemu detektywowi, który wiele godzin spędził na porównywaniu zdjęć wraków MH370 i MH17, i doszukał się DOWODÓW WINY.

Błąd w zestrzelonej fałszywej fladze był delikatny, choć oczywisty, i to stanowi absolutny dowód, iż był to lot 370.

a

W żadnej robocie malarskiej rzeczy nie wyglądają tak samo. I pozycja flagi na MH370 ma krawędź umieszczoną na pierwszym oknie za drzwiami, a na MH17 ta flaga jest w linii z drugim oknem. Musisz spojrzeć na odpowiednią stronę samolotu by to zobaczyć, bo przeciwna strona jest na tej samej linii na obu samolotach. Ale kiedy porównamy właściwe strony samolotu (będzie tak samo jak strona pasażera w amerykańskim aucie), można wyraźnie zobaczyć, że flaga jest w innym miejscu niż gdzie ma być, gdyby naprawdę był to MH17.

Tego nie da się w żaden sposób zlikwidować, jest to niezbity dowód na to, że zestrzelony samolot to 370. Teraz istnieje jeszcze jeden zapasowy odrzutowiec do kolejnej fałszywej flagi, 9M MRD.

Poniżej dwa zdjęcia dowodowe.

Trzeba zauważyć, że MH370 był nowy, i dlatego nigdy nie przemalowywany. Jest to sposób w jaki flaga ZAWSZE wyglądała na locie 370, i to będzie zawsze mówiło iż zestrzelony samolot to 370.

 a

Mamy lot MH17. Zauważmy pozycję flagi, JAK RÓWNIEŻ to, że MH17 ma ekstra okno po tej stronie samolotu, CO CAŁKOWICIE OBALA OFICJALNĄ HISTORIĘ.

a

Jak powiedziałem wcześniej, zaczynam przyglądać się sprawie nielegalnych dzieci-imigrantów, i będę nad nią pracował przez około 2 tygodnie, gdyż jadę do Meksyku żeby zbadać historię dzieciaków w pociągach i dowiedzieć się w jaki naprawdę sposób one przyjeżdżają do Ameryki.

Postęp w raporcie o rozkładających się ciałach

Teraz mówi się, że holenderski lekarz, który był na miejscu następnego dnia złożył zeznanie, że ciała w samolocie były w stanie rozkładu i martwe na wiele dni przed katastrofą, co zgadza się z opinią dowódcy wojskowego i dowody tam są co do tego, że były również torturowane przed katastrofą. Ale przekład z holenderskiego jest bardzo zły i pracuję nad drugim potwierdzeniem.

Meksykańska prasa opublikowała bardzo szczegółowy artykuł na temat martwych ciał, pokazując je jako załadowane w pociągu w specjalnych workach, I CO WAŻNIEJSZE, JAK BARDZO CUCHNĘŁY, bo każdy na miejscu dusił się od fetoru, łącznie z krzepkimi wojskowymi typami i lekarzami. To było nierealne, nigdy nie widziałem czegoś takiego jak te ciała w żadnej katastrofie. W żaden sposób ten rodzaj rozkładu nie mógłby się rozpocząć w tak krótkim czasie, chyba że ciała były faktycznie martwe na długo przed zestrzeleniem.

Jest niezwykle ważne, by ponownie narzucić rzeczywistość z tym, że ciała były zgniłe, bo to dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że TO NIE BYŁ LOT MH17, NIE MA ŻADNEGO MOŻLIWEGO SPOSOBU NIEZALEŻNIE OD WYMYŚLANYCH HISTORII. Nie dbam o to, co kręcą masmedia, same zgniłe ciała pokazują iż wszystko inne nie ma znaczenia. Nie istnieje tu żaden złoty środek.

GAZA

Wczoraj wieczorem meksykańska TV pokazała obszerny program o Gazie. W niektórych scenach nie pozostało nic co można rozpoznać, jedynie jałowy krajobraz zniszczonego betony i powalonych budynków aż do horyzontu (co mogła widzieć kamera). Wygląda na to, że Izrael odwalił robotę pod przykrywką „lotu 370MH17”, co samo w sobie było ohydną syjo-zbrodnią.

Po scenie całkowitej dewastacji, pokazali film części Gazy która wyglądała w większości nietknięta i przeszli do części o wysiedlonych rodzinach i jak całkowicie zniszczono infrastrukturę wodociągową, i nie było tam bezpiecznej wody do picia poza zapasami zgromadzonymi wcześniej.

Lista zmarłych jest śmieszna, muszą ich być dziesiątki albo setki tysięcy. Nie ma na to żadnego sposobu, ale jestem pewien, że kiedy to wszystko się skończy, syjo-prasa stanowczo narzuci solidny fakt, że zginęło mniej niż 50 osób, tak jak zrobili w Jenin, i meksykańska prasa donosi, ze Gaza jest zbrodnią wojenną i to wszystko jest winą Izraela.

[. . .]

Źródło: http://jimstonefreelance.com/

Tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =