Strona główna > Polska > UE ustala limity islamskich imigrantów, których musi przyjąć każdy kraj

UE ustala limity islamskich imigrantów, których musi przyjąć każdy kraj

Poinformowano właśnie, że każdy kraj członkowski UE otrzyma z rozdzielnika przydział islamistów, którzy wymieszani z uchodźcami zalewają Europę. Opracowano już stosowny klucz podziału pierwszej partii 40 tysięcy ludzi z Afryki, o których nic nie wiadomo, poza tym, że dopłynęli do UE a teraz mamy się składać na ich utrzymanie.

32509054_s

Doczekaliśmy czasów, gdy na skutek wstąpienia do Unii Europejskiej, a zwłaszcza podpisania Traktatu Lizbońskiego, staliśmy się krajem niesuwerennym, zależnym od Brukseli. Najlepiej widać to w takich sytuacjach jak obowiązkowe wspieranie naszymi pieniędzmi zbankrutowanych Greków i tak jak teraz obowiązkowe przyjmowanie na utrzymanie uchodźców, którzy powstali na skutek wojen, które kraje takie jak USA i Francja, toczyły w Afryce Północnej. Pousuwano satrapów, którzy trzymali wszystko w garści, a teraz wszyscy dziwią się, że państwa takie jak Libia przestały istnieć nawet teoretycznie i stają się matecznikiem Państwa Islamskiego, które otwarcie zapowiedziało, że zaleje Europę bojownikami.

Jak nazwać stały strumień łódek pełnych uchodźców docierających do Starego Kontynentu jeśli nie realizacją gróźb wykrzykiwanych w propagandowych filmach przez bojowników Państwa Islamskiego. Mimo to zdaje się nikt nie zwraca na to uwagi i aby pozbyć się problemu Komisja Europejska chce narzucić unijnym krajom ilość imigrantów, jaką muszą przyjąć.

Nikomu nie przeszkadza też to, że jest to niezgodne z postanowieniami szczytu politycznego w tej sprawie, który odbył się zaledwie trzy tygodnie temu. Wtedy uzgodniono, że kraje dobrowolnie zadeklarują ilu imigrantów przyjmą. Przeciwko obowiązkowym limitom opowiada się przede wszystkim Wielka Brytania i Węgry, ale też Polska.

CE4yXv3WoAA7j6U
Klucze wedle których będą rozdzielani imigranci z Afryki i Syrii

Unijny plan zakłada też sfinansowanie akcji, która będzie miała za zadanie zatapianie powracających do Afryki łodzi tak aby nie mogły kursować niczym promy. Przypomnijmy, że gdy włoska marynarka prowadziła akcję Morze Spokoju, przemytnicy ludzi stali się tak bezczelni, że po prostu podpływali wyładowanymi do granic możliwości łodziami i wzywali pomocy. Te przyzwyczajenia im zostały dlatego ostatnio mieliśmy do czynienia z tak duża ilością tragicznych zdarzeń utonięć.

Można wyrazić przeświadczenie, że gdy unijne służby znowu rusza ratować imigrantów te zwyczaje powrócą. Zwraca to też uwagę na to, że skumulowane niedawno 40 tysięcy osób to tylko początek i gdy zostanie ustalone z rozdzielnika ilu islamistów trzeba obowiązkowo przyjąć może to stanowić niebezpieczny precedens i strumień uchodźców zostanie na stałe rozdzielony wśród wszystkich krajów członkowskich.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-ustala-limity-islamskich-imigrantow-ktorych-musi-przyjac-kazdy-kraj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *