Strona główna > Świat > UE przygotowuje się do karania poglądów pro-life

UE przygotowuje się do karania poglądów pro-life

Parlament Europejski zatwierdził raport, który twierdzi, że ograniczenie dostępu do aborcji jest „przemocą wobec kobiet i dziewcząt” i wzywa wszystkie państwa członkowskie do „zapewnienia dostępu do aborcji”.

a

Breitbart News informuje, że ustawodawcy, którzy przygotowali ów raport twierdzą, że niby nie jest to atak na chrześcijan, ale zamiast tego „…wydawał się łączyć wzrost przemocy wobec kobiet  z wyborem Trumpa na  prezydenta.”

– Tzw.. Komisja od Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych (LIBE) sporządziła sprawozdanie okresowe, w którym to sprawozdaniu wezwano wszystkie państwa członkowskie UE (monstrum zwące się Unia Europejska) do „pilnego” ratyfikowania nowej konwencji w sprawie przemocy wobec kobiet  i „twierdzi” też,  że :

„UE zdecydowanie potwierdza, że ​​odmowa świadczeń zdrowotnych i praw seksualnych i reprodukcyjnych, W TYM BEZPIECZNEJ I LEGALNEJ ABORCJI,  JEST FORMĄ PRZEMOCY wobec kobiet i dziewcząt.”.

Wszystkie państwa członkowskie muszą również „gwarantować wszechstronną edukację seksualną, dostęp  kobiet w planowaniu rodziny oraz pełny zakres usług w zakresie zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego, w tym nowoczesnych metod antykoncepcyjnych oraz bezpiecznej i legalnej aborcji”.

Jeśli to się nie uda, to jak dokument sugeruje, owe państwa mogą być współwinne  „przymusowej ciąży”, którą, jak twierdzi owo sprawozdanie, jest „definiowana JAKO PRZESTĘPSTWO PRZECIWKO LUDZKOŚCI w art. 7 tzw.  Statutu Rzymskiego.”.

w owym sprawozdaniu  wzywa się również narody do „zwalczania seksizmu i stereotypów związanych z płcią – promowania języka neutralnego z punktu widzenia płci i zajęcia się kluczową rolą mediów i reklamy .” (…)

Tłum. Renata

Źródło: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/eu-prepares-criminalize-pro-life-views/#.Wb_rJsiGPcs

https://www.youtube.com/watch?v=Xb6rOPW2Nno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *