Strona główna > Polska > UE planuje wysłać do Polski część imigrantów z którymi nie poradziła sobie socjalistyczna Szwecja

UE planuje wysłać do Polski część imigrantów z którymi nie poradziła sobie socjalistyczna Szwecja

Kryzys z napływem islamistów do Europy obnaża prawdziwe oblicze UE. Do coraz większej ilości Polaków zaczyna docierać, że mityczna Unia nie jest wcale dobrym wujkiem łaskawie obdarzającym nas prezentami, tylko raczej złą macochą, która chętnie pogrąży nas w imię ratowania swoich interesów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że włodarze UE planują relokować do Polski kolejne tysiące islamistów i ponoć nie mamy w tej sprawie nic do gadania.

a

Jak twierdzi polski dziennik Rzeczpospolita, Bruksela szykuje specjalną decyzje na mocy której dojdzie do przymusowego przesiedlenia 23 tysięcy tak zwanych uchodźców ze Szwecji do innych krajów UE. Jeśli będą obowiązywały procentowe kwoty podziału zaakceptowane przez poprzedni rząd PO, to do naszego kraju przesiedlonych zostanie około 2 tysięcy dodatkowych islamistów, z którymi nie radziła sobie zalana muzułmanami, niegdyś chrześcijańska Szwecja.

Przypomnijmy, że byliśmy zapewniani przez poprzednią premier Ewę Kopacz, że nie będzie stałego mechanizmu podziału islamistów. Okazuje się to kłamstwem i Komisja Europejska uznała, że zgoda krajów członkowskich na podział uchodźców dotyczy również kolejnych przypadków podziału żądnych zasiłków grup „poborowych Państwa Islamskiego”.

Można się spodziewać, że nowe kraje członkowskie UE takie jak Czechy, Węgry, Rumunia i Słowacja, znowu nie zgodzą się na ingerowanie w skład narodowościowy w ich krajach. Być może dołączy do nich tez Polska, która na szczęście nie jest już ubezwłasnowolnioną przystawką Niemiec jak jeszcze kilka miesięcy temu.

Aby jakoś przełamać ten opór eurokraci z Brukseli grożą obcięciem unijnych dotacji i wyrzuceniem ze strefy Schengen. Przypomnijmy, że te mityczne pieniądze z Brukseli to w większości odzyskana przez nas własna składka członkowska, co okupione jest monstrualnym zadłużeniem, niewliczanym do ogólnego bilansu zysków i strat.

Z kolei w obecnej sytuacji wyjście ze strefy Schengen wydaje się najlepszym z możliwych pomysłów więc straszenie Polaków w ten sposób jest po prostu zabawne. Aby chronić nasz kraj od islamskiej nawałnicy powinniśmy tak jak Węgrzy czy Austriacy, budować zasieki na granicach i przyjąć do wiadomości, że swobodne podróżowanie po kontynencie skończyło się wraz z tym gdy kanclerz Angela Merkel zaprosiła na nasz kontynent każdego chętnego na zasiłek.

Gdy okazało się, że niektórzy z uchodźców kradną, gwałcą i zaczynają detonować na sobie pasy Szahida, nagle okazało się, że Europa koniecznie chce podzielić się „ubogaceniem kulturowym”, nie znosząc jakiegokolwiek sprzeciwu. Opadł woal kłamstwa i nagle okazało się, że Unia Europejska nie jest niczym dobrym, a wręcz przeciwnie przynależność do tej podejrzanej organizacji uczyniła z nas znowu kraj podległy i niesuwerenny, o którego losie kiedyś decydowano w Moskwie, a obecnie w Brukseli.

Zobacz także:

a

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-planuje-wyslac-polski-czesc-imigrantow-ktorymi-nie-poradzila-sobie-socjalistyczna-szwec

Data publikacji: 8.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.