Strona główna > Polska > Nie dla udziału polskich wojsk w agresji na Ukrainie

Nie dla udziału polskich wojsk w agresji na Ukrainie

W dniu 4. października 2014 roku w Warszawie, pod budynkiem Sejmu RP, przy Pomniku Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej, odbyła się demonstracja wyrażająca sprzeciw, wobec popartej przez polskie władze, decyzji o militarnym wsparciu Kijowa.

Organizatorem protestu był Obóz Wielkiej Polski, w demonstracji brali też udział członkowie Samoobrony i Związku Słowiańskiego.

Zgromadzeniu przewodził Pan Jacek Mędrzycki.

Głos zabierali ponadto między innymi Panowie: Eugeniusz Sendecki, Roland Dubowski, Wojciech Wojtulewicz, Włodzimierz Rynkowski oraz Olgierd Lilis.

Mówcy odnosili się do wielu aspektów sytuacji na współczesnej Ukrainie, oraz zachowań polityków rządzących Polską, w związku z tą sytuacją .

W czasie trwania demonstracji, dochodziło niestety do zakłócania jej przebiegu.

Osoby, które wchodziły między demonstrantów i wznosiły niezrozumiałe często i bełkotliwe okrzyki, były pod wpływem alkoholu.

Stanowcze zachowanie uczestników protestu oraz funkcjonariuszy Policji, ochraniającej demonstrację powodowały, że owi nieszczęśnicy byli zmuszani do oddalenia się do miejsca swojego pobytu, czyli obozowiska znajdującego się kilkanaście metrów dalej.

Z tamtego miejsca prowokatorzy ci włączali nagłośnienie, grali na instrumentach muzycznych oraz wznosili niemądre okrzyki.

Chociaż protestują oni od kilku miesięcy pod budynkiem parlamentu, jednak swoim zachowaniem i prowadzeniem się powodują, że wszelkie szczytne cele, o które rzekomo walczą są przez nich profanowane i zbrukane.

Jeszcze raz okazuje się, że alkohol i inne używki, którymi faszerują Polaków ich wrogowie, powodują nieodwracalne zmiany w strukturze mózgu i systemu nerwowego, doprowadzając ludzi do schamienia i zezwierzęcenia.

Pełna relacja filmowa z wydarzenia, składa się z ośmiu odcinków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *